Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van olya étel, amely zsírégető...

Van olya étel, amely zsírégető hatású?

Figyelt kérdés
Jó, most nem úgy értem, hogy egy hétig azt eszem és lerobban tíz kiló az emberről, hanem olyan, ami ne adj isten egészéges és ha rendszeresen kiegészítem vele a táplálkozást, akkor fogyhatok tőle? Ananászkonzerv, hogy egy példát is írjak, ezt anyukám ajánlotta. Vélemények? Ti tudtok még ilyet? Zöldségek pl egyáltalán nem hízlalnak, ha jól tudom, de zsírégető hatásút nem ismerek. Elnézést most kezdtem a tájékozódást, bármi baromságot írtam, javítsatok ki bátran. :-)
2015. ápr. 13. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Van olyan étel*
2015. ápr. 13. 23:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

víz

adagolása min. 0,5 dl / 2 km futás

2015. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az evéstől nem lehet fogyni. Nincs olyan étel, amiben mínusz kalória van. Ha fogyni akarsz, ahhoz valamilyen testmozgás kéne.
2015. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már a google használatáig nem jutsz el, legalább itt olvass el párat az egészséges étkezésre vonatkozó 125.000 kérdésből.
2015. ápr. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A logikus gondolatmenet az, hogyha lenne ilyen, akkor egyrészt nem lenne ennyi túlsúlyos ember, másrészt már mindenki tudna róla, és nem kérdeznék itt meg napjában 10-szer.
2015. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2015. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs! Minden egyéb állítás kamu, csak vevőhülyítés.Az ananász is többek között ezek közé tartozik.

Ha volna ilyen, a lipdidszakrendelésen felírnák receptre.

Fogyni csak attól lehet, amit nem eszünk meg.

2015. ápr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!