Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kapható olyan kapszula amelybe...

Kapható olyan kapszula amelyben a napi kajabeviteled meg van, de legalább egy étkezésed?

Figyelt kérdés
Mint az űrhajósoknak! Mostanában se időm, se kedvem enni. Főzni szeretek de rengeteg időt felvesz így nagyon ritkán főzök. Más minden íztelen és nem kívánok enni. És igen egyeteista vagyok :D

2015. máj. 13. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Nincs.

Nem kivitelezhető. Űrhajósoknak sem! Olyan nincs, hogy valaki csak a felszívódó tápanyagokat egye.

Vagy lehet hogy van, de rövid úton bele is hal.

2015. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Ez a kérdés...Atya ég...

Kapszula....mint az űrhajósoknak...


az eszed tokja !

2015. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%

Ismerős a probléma, én szeretek főzni, de átkozottul sok időt el tud venni, ha mindent magad csinálsz s csak egykomponensű alapanyagot veszel a boltban, de igényeid azért vannak :D

Nos, lehet azért egyszerűen is. Mostanában rengetegszer eszünk rántottát vagy tükörtojást. A páromnak heti tíz biztosan összejön, lehet, hogy nekem is, de ez meg fog változni, most váltok napi 1 étkezésre (már ha sikerül, erőltetni nem fogom), de az is rántottán fog alapulni.

A tojás (nálam finom házi, nem győzök eleget enni :D) elég komplett tápanyagforrás, még némi zöldség, egyeseknek rizs (szinte nulla munkával készül nálunk), olykor kis olajos mag, de ha valakinek ez nem elég, percek alatt bedobhat valami koncentrált rostforrást is s ehet tengeri halat az omega3 meg ki tudja, mi miatt, serpenyőben pár perc alatt megsül. Vagy húst, arról senkit sem szoktam lebeszélni, bár a nagyüzemi nem szimpatikus. Csak nekem nem akaródzik gyakran enni.


A nyersvegánok főzés nélkül is elvannak :D Nekem pont a zöldségpucolgatás tud sok időt elvenni, de a nyersvegán ételek, amiket én csinálok, annyira azért nem időigényesek. Csak kalória van bennük kevés, de ez sem igaz mindre.


Kapszulázni nem lehet, csak ilyen kis trükkök vannak, de azért hedonizmus is van a világon...

2015. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!