Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy történhet az, hogy a...

Hogy történhet az, hogy a sertésfogyasztást kampányokkal és adókedvezményekkel segíti az állam, ahelyett, hogy fokozatosan visszaszorítaná, elsorvasztaná, ahogy az ésszerű lenne?

Figyelt kérdés
Egy ennyire beteg népességet nem lenne szabad a sertésfogyasztásra buzdítani. A sertéstenyésztőket én büntetővámokkal kényszeríteném rá, hogy elmenjen a kedvük a lakosság mérgezésétől. A kormányban nem bízhatunk, de talán az EU a fejére koppint a sertéslobbinak, és lassan kivérezteti őket.

2015. máj. 20. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Miért, a sertéshús mérgező???
2015. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

az EU elég nagy pénzzel támogatja a hús/sertés tenyésztést, valamint minden ország a sajátját.

Nem mérgező a disznó, miért ne ennénk meg?

2015. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván ne a mekivel, kólával meg hasonlókkal kezdd az ámokfutásodat, hanem a sertéshússal, gratulálok.
2015. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem lenne mérgező a sertés, se a cukor, se a szénhidrát. Ha képesek lennének mértékkel fogyasztani.
2015. máj. 20. 19:59
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Egy előnye van, hogy a házi sertéstartást visszaszorítja.

Egy sertés tartó 5-6 szomszéd életét tudja megkeseríteni a disznószarszaggal. Tudom, hogy van aki rendbe tudja tartani, csak sajnos én nem találkoztam még olyannal.

2015. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Ha valaki beteg, az szerintem te vagy !

Amúgy jobb, ha tudsz róla, pont az EU támogatja a sertéstartókat, kocánként 38.500 ft-tal.

2015. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Szóval azért, mert valaki mértéktelenül fogyasztja, ezért be kell tiltani.

Még mindig nem értem. Mi baja lesz valakinek, ha pl minden nap eszik sertés húst???


Nem akarod inkább betiltani az alkoholt, dohányt, gyors éttermeket, energiaitalokat, zacskós leveseket... stb??? Van, ami tényleg káros, nem úgy, mint a sertés hús.

2015. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

Ha szeretnéd elérni, amit írsz, akkor előbb ki kell lépni az EU-ból, mert ellenkezik a szabad kereskedelem elvével.

Javaslom: kezd az ügymenetet az EU-ból történő kilépésre való kampányolással.

Másképp nem megy...

2015. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Sokkal egészségesebben étkezik, aki rendszeresen eszik disznóhúst, mint az, aki csak csirkemellet eszik. A sertéshús nem mérgez meg senkit.
2015. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
A sertéshús kb. 20%-a zsír, 20%-a fehérje. Jól elkészítve - tehát nem fehér lisztben, zsemlemorzsában hempergetve bő zsírban sütve - teljesen jó étel.
2015. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!