Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet itthon kapni ízesített...

Szabina555 kérdése:

Lehet itthon kapni ízesített zabot, zabpelyhet?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rákattantam, és bár imádom, jó lenne egy kis változasság. Úgy tudom külföldön kapható ilyesmi, itthon van valahol esetleg egy kis eldugott helyen? Nem olyanra gondolok, amit összekevernek más gabonapelyhekkel, hanem simán csak zab, meg valami ízesítés mellé. Köszönöm! :)

2015. máj. 21. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyesmit, de annyi mindennel ízesíthető a natúr zabpehely, szerintem jobban jársz ha veszel natúrt és hozzá valamit - banán, alma, kókuszreszelék, mogyoróvaj, fahéj stb.
2015. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen tudom, de jó lenne megkóstolni más ízt is. köszi azért :)
2015. máj. 22. 09:48
 3/9 mahjong ***** válasza:

Szia!


Édesanyám is maga készíti az ízesítettet. Egyébként szerintem az ízesített zabpehely már műzli név alatt fut, szerintem annak is zabpehely az alapja csak telerakják aszalt gyümölccsel meg mézzel/cukorral.


Az otthon készített egyébként nagyon finom, képes vagyok addig enni, ameddig van :D Nosalty-n láttam jónéhány használható receptet, de tényleg nagyon egyszerű a készítése.

2015. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen igen, recepteket már én is néztem sokat :) köszi
2015. máj. 22. 11:00
 5/9 anonim válasza:

Fehérjepor kell bele! Van vagy 10-15 féle íz a (csoki, vanila, eper, mogyoró, kókuszos, banános, capuccino stb..) Remekül ízesíti. Arról nem beszélve ezáltal egy nagyszerű teljes értékű étkezést hajtasz végre.

Én is minden reggel ezt fogyasztom, már megyek is csinálni magamnak úgy megkívántam közben :)

2015. máj. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok a fehérjepor híve, de majd lehet kipróbálom. köszi a tippet :)
2015. máj. 23. 11:15
 7/9 anonim válasza:
Nem kell félni a fehérjeportól :) Igazából nem más mint tej amiből ki van szűrve a tejcukor nagy része, és száraz formában van, mert így sokáig eláll és könnyebben kezelhető :)
2015. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
okés :D :)
2015. máj. 23. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pont a napokban vettem a Müllerben, nagyon finom. Van almás, erdei gyümölcsös, csokis és natúr is. De az ilyeneket jobban megéri otthon megcsinálni szerintem.
2017. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!