Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti megennétek a nem friss...

Ti megennétek a nem friss zsemlét?

Figyelt kérdés
koleszos vagyok. van 1 zsemlém itt és nem a legfrissebb. de van még bele pick rákoczi szalámi erős paprika és koktél paradicsom. ti megennétek a nem friss zsemlét?
2015. jún. 26. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem penészes, simán. Ha kicsit száraz, pár másodperc mikrózás jót tesz neki.
2015. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Alapból nem eszek zsemlét, sem hasonló lisztes szarokat, szóval nem. :D
2015. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem friss? Már egy órája, hogy kijött a kemencéből, vagy tegnapi, esetleg a múlt hónapról maradt rád?

Ha nem penészedik még, és nem száradt kökeményre akkor edd meg. Ha kicsit megmikrózod akkor felfrissül kicsit, de akkor már gyorsan kell enni, mert hamar kiszárad.

2015. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem annyira száraz. 3 napos lehet. nem penészes.
2015. jún. 26. 23:40
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ mit jelent nálad a nem friss. én maximum 1 napos zsemlét eszek meg.
2015. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán. Megcsinálnám szendvicsnek, és irány a mikró.
2015. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem eszem glutént, de amíg nem romlik meg egy étel, addig ehetőnek tekintem. Kenyeret biztos ettem már egyhetest (bár többnyire az igen kenyeres párommal etettem fel, én frissen se voltam érte oda, de amúgy nem változott sokat az, amit én sütöttem. az olcsó boltiak viszont kegyetlen változást tudnak végrehajtani egy nap alatt), piskótát 3 hónaposat (ott hagytuk a nyári lakban és remekül keksszé száradt, szuper volt :D úgy látszik, száraz volt a levegő), a magkenyerek nem bírják a motoros dobozban 4 napon túl, de addig teljesen jók voltak, igen. Nincsenek előítéleteim. S ha nem is olyan jó valami, mint frissen, éhség elverésére még jó lehet.
2015. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban pedig a régi, csontszáraz kifli volt a kedvencem, ez még kimaradt. Odavagyok a ropogós cuccokért, ha nem kőkemények. A kifli anyaga olyan, hogy az nem az :)
2015. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!