Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire hízlalnak az alábbi...

Mennyire hízlalnak az alábbi édességek?

Figyelt kérdés

Kövér vagyok. Majdnem már 75 kiló. Egy és fél éve kezdtem sportolni,aminek köszönhetően fogytam is egy keveset. Minden egészségtelen ételt nagyjából sikerűlt a minimáisra csökkentenem és igyekszem sok egészséges dolgot enni.

Ami nálam hatalmas problémát jelent,az az,hogy nem tudom megállni,hogy ne egyek egy keveset: fagylaltból, savanyú gumicukrokból. Ezek mennyire kövérítenek? Egyáltalán hogyan tudnám megállni,hogy ezekből se egyek?



2015. júl. 16. 10:13
 1/3 Thylane14 válasza:

A fagyi, jégkrém, puding, pudingos joghurt--> ezekből mind ZSÍR lesz (átalakul) vagyis semmit nem ér a kitartó sport munkád. Sajnos a gumicukor nem telít el és tele van kalóriával.

A gyártóipar minél édesebben, többet, jobban adja el (pl.amerika) ott már a gyerekek kiskoruk ota azt eszik és nézd meg hogy milyen ducik.

Ha nassolni támad kedved akkor helyette gyümölcsöt egyél, vagy turmixot igyál, olcsón betudod szerezni az alapanyagokat, és ne tegyél bele cukrot!


Jó tanács: Kerüld a fehér lisztből készült ételeket(nokedli, kenyér, süti, croasson, stb)!

Helyette Teljeskiőrlésű lisztből készülteket egyél( Graham liszt, barna zsemle, barna kenyér, magvas kifli, stb)!


Remélem eléred a céljaidat! :)

2015. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sargakapszula.hu
2015. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gumicukorra nincs ötletem, de a diétás fagyi millió változatban fellelhető a neten. Itt egy példa: [link]
2015. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!