Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért ilyen rosszak az idei...

Miért ilyen rosszak az idei görögdinnyék?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy nagyon jó volt az idei termés, de a boltokban csak ilyen apró, nagyon világos és éretlen dinnyéket látok, tele fehér maggal és fehér erekkel, leszedték éretlenül.

2015. júl. 21. 15:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én amiket ettem, teljesen jó volt...piacon vettem és kóstolni is lehetett, így tudtam mit viszek el.


Az ilyen tescos meg egyéb hiperes dinnyéktől nem kell sokat várni.

2015. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ma a piacon olyan dinnyét vettem, hogy mind a 10 ujjunkat megnyaltuk, de szintén nagyon jót vettünk Érden az út mellett. Ne a boltokban próbálkozz, hanem inkább a piacokon, ott tényleg szépek és finomak.
2015. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert rossz helyen vásárolsz!

Amit eddig vettünk az nagyon finom és szép piros volt fekete magokkal!


Hol vásárolsz?

2015. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy órája ettem egy negyedet,isteni mézédes volt.Piacos szintén.Biztos nálad van a gond,rossz helyen veszed.
2015. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem tudtam elmenni a piacra ebben a melegben. eléggé megvisel, így boltokban és zöldségeseknél próbálkoztam, akkor megnyugodtam, hogy lesz jó dinnye is. Piacra szoktam én is járni, de elég messze van és gondoltam, hogy ilyen melegben veszek a közeli boltokban, de nem jártam sikerrel. No majd jövő héten, ha kicsit lehül a levegő.
2015. júl. 21. 16:23
 6/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem értem, hogy a boltok miért veszik meg az ilyen silány terméket? Mit érnek vele, ha rájuk rohad?
2015. júl. 21. 16:23
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Egy hiperbe hosszabb idő a szállítás, ezért szedik le még éretlenül.


A piacosnál meg a termelő lekapja a dinnyét és kiviszi a piacra. Ott rövidebb az út, ezért az érettet leszedheti, nem romlik meg míg kiér a piacig.

2015. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
NEM rohad rájuk, megveszik azok, akik lusták piacra menni.
2015. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
És mennyiért vettétek a jó dinnyéket? Mert szerintem a piacon most nagyon drága, 200 Ft fölött van kilója.
2015. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Én a jó dinnyét 149 forint/ kg vettem


1. válaszadó vagyok.

2015. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!