Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha napi fél csomag lidl-ben...

Ha napi fél csomag lidl-ben kapható diákcsemegét megeszek az egészséges?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán, az túl sok valószínűleg (bár nem írtad, hány gramm egy csomag). Másrészt elég sok szokott lenni ezekben a mazsola, aminek nagy a cukortartalma. Ez természetes cukor, de attól még cukor.
2015. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit és mennyit eszel egyébként még egy-egy nap.

Szerintem ha mindennap eszel egy fél csomag ilyet akármit, az nem jó, mert ez ugyanolyan, mint a nassolás. Ha minden nap eszed, akkor az sok és egyoldalú. Ha pl. egy héten egy nap ennéd csak, az okés.

2015. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány grammos az ilyen. Én napi 15 deka olajos mag és néhány deka mazsola alatt nem aggódnék, ha rólam van szó, bár ez már az ajánlott szint fölött van. Évekig ilyen szinten mozogtam, sokkal jobban éreztem magam, mint a régi életmódom mellett (mivel leesett a szénhidrátbevitelem), most már valamivel kevesebbet eszem, feltéve, hogy van itthon elég tojás. A mazsolát pedig többnyire kihagyom, igaz, ilyenkor gyümölcsszezonban sokkal több cukrot eszem, mintha mazsolát tolnék.
2015. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!