Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok ajánlani pár, egészsé...

Tudnátok ajánlani pár, egészséges, gyorsan elkészíthető ebédet iskolára?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, még van pár hetem az iskoláig, de el kéne kezdenem gyűjtögetni az ötleteket. Szóval, még keresem a tökéletes dobozt (többrekeszest keresek égen-földön), de gondoltam "ebédnek" valami barnakenyeres szendvicset, esetleg mogyorót, diót, valami gyümölcsöt, zöldséget..vagy valami ilyesmit. Hol tudnék hasonló "ebédeket" találni? Youtube-n is keresgéltem, de nem igazán találtam kedvemre valót, vagy lehet hogy nem is jó helyen kerestem.. Mindegy. Kérlek segítsetek!:)
2015. aug. 6. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Saláták, tortilla, melegszendvics,
2015. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát szerintem is a melegszendvics egy jó ötlet :)
2015. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-Saláták,rengeteg variáció van(lehetőleg ne majonézest,mert az megromlik és ugyebár nem is olyan egészséges)

-Melegszendvics,szintén

-Rizs+csirke husi

-Kusz kusz zöldségraguval

-Tk tortilla benne sali+husi

-szerintem néha gyümi + cukormentes müzliszelet is elég lehet

-100%-os gyümilé + puffasztott köles/buláta

-puffasztott rizs+medve sajt+paradicsom

Hirtelen ennyi jutott eszembe,én is suliba hordom a kajámat,viszont sajnos én is sokszor kifogyok időből/motivációból és olyankor elég keveset/nem jót ebédelek. Meg hát kicsit komplikált is mindig kigondolni,hogy mit vigyek magammal másnap és annyira hűteni/melegíteni sincs lehetőségem viszont itt van még egy link videókkal:


https://www.youtube.com/results?search_query=healthy+school+..


Ja és a Tescoban nagyon jó kis dobozokat lehet venni,keresd a konyhai kiegészítőknél.

2015. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) a melegszendvicset nem igazán kedvelem.:/
2015. aug. 9. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!