Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lila burgonyára lenne igény...

Lila burgonyára lenne igény Magyarországon?

Figyelt kérdés

Jelenleg kevés a kínálat kereslet. Viszont rendkívül egészséges a lila burgonya az antioxidánsoknak köszönhetően. Drága az tény, íze ugyan olyan de elég sok krumplit fogyasztanak a magyarok évente.


Ti kipróbálnátok a lila krumplit?



2015. aug. 11. 19:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
jó, tulajdon kép a krumplinak is van magja és termése is. Most felesleges azon vitázni, h magnak hívom vagy répapürének szerintem. Felénk így szokták mondani, h vetőmag az is. kész ennyi abból nő ki szóval lehet mag is :D
2015. aug. 18. 18:22
 22/24 anonim ***** válasza:
51%

De mag a burgonya földön veszélyforrás, mert aktív növény jön létre belőle.

Lehet növényt maggal, dugvánnyal, palántával és vető gumóval és még mással is termőföldi termelésbe vinni. Nem vagy mezőgazdász nem kellet tudnod. Minden ember hibázik és nem is egyszer. ;)

2015. aug. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"De mag a burgonya földön veszélyforrás, mert aktív növény jön létre belőle"


EZT kifejtenéd? MILYEN veszélyt jelent a magról kelt krumpli, és MIT JELENT az AKTÌV növény?


Mert ennek ÌGY semmi értelme sincs.

2015. aug. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Negyed évszázada tudtam én is csak pontosan és teljesen a dolgot.

A gumóról szaporított burgonya megfelelő gumókat hoz létre, míg a magról úgy emlékszem az ilyenek veszélyes növény jön létre. Sajnos nem találom sem a fejemben a teljes választ sem interneten. Jó lenne új kérdésnek. ;)

2015. aug. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!