Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hány kcal van egy kenyérkukacban?

Hány kcal van egy kenyérkukacban?

Figyelt kérdés
Lehetőleg szénhidrátra, zsírra, és fehérjére felbontva!

2015. szept. 14. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az a kenyérkukac?

Ennivaló?

2015. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap találtam a kenyérben egy kukacot véletlenül. Nagyon otthonosan mozog benne, úgyhogy szinte lehetetlen szándékosan megtalálni. Csak pont ott haraptam el, meg véletlenül néztem is, hogy mozgott a feje. Eddig nem gondoltam, hogy létezhet kukacos kenyér, de már tudom, hogy ezzel együtt kell élnem, ha kenyeret akarok enni, nem félhetek örökké attól, hogy hány kukacot eszek meg, inkább örülni akarok neki, hogy mennyi plusz ajándék falat rejtőzhet benne, és táplálóbb az üresnél.
2015. szept. 14. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván több benne a fehérje, mint a kenyérben, bizonyára zsír is akad benne. Mindenképpen javítja a makrotápanyagok arányát, a kcal érték viszont elhanyagolható a mennyiségek különbözősége miatt, kevés kukac esik egy kenyérre :)
2015. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
egy lisztféreg átlagosan kb. 300 mg, és ennek megfelelően nagyjából 45 mg fehérjét, 1-3 mg szénhidrátot és 5-10 mg zsírt tartalmaz. Megközelítőleg az egész, úgy, ahogy van, negyed kalória.
2015. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez lisztkukuc? [link]
2015. szept. 15. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!