Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Éhes vagyok valami kis édesre...

Éhes vagyok valami kis édesre mit efyek?

Figyelt kérdés
hali mit alkothatnék ha nem szeretnék sütni talán még hűteni sem tudnátok adni valami kis édesség recepteket???
2015. okt. 1. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen fajtát akarsz... Az én előző édességemet hagyom, mert az nyers tojásfehérjét tartalmaz, amivel még én sem értek egészen egyet, bár nem félek tőle.


Nyers bonbon? Ha van megfelelő darálód, akkor könnyű csinálni. Mazsola és dió kb. fele-fele arányban, kakaó is mehet bele, de anélkül is finom. Rengetegszer enném, ha nem ketogéneznék :D Nekem nagyon bejön, a dió egy része helyett mehet mák is.

2015. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hamis somlói?

vanília pudingot és csoki pudingot főzöl,majd ha hűl kevés vajjal habosra kevered. (külön -külön)

egy tálban holland kakaóport,cukrot és tejet simára keversz,majd melegíted. kicsi rumot is lehet hozzá tenni.

ebbe a szószba mártogatsz babapiskótát

rétegezés:

-babapiskóta

-vanílakrém

-csokikrém

-babapiskóta stb..

a tetejére tejszínhabot és a megmaradt csokiszószt tedd :) sztem nagyon finom és végtelenül egyszerű

2015. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia! :)

én a tejbegrízre szavazok. de persze lehet tejerizset. zabkását is csinálni. gyümölcssaláta esetleg. vagy bögrés sütik? általába szar receptek vannak de ha rákeresel youtubeon Gemma Stafford mug cake-jeire. akkor a leírásban ottlesznek a hozzávalók. mindegyik isteni amiket eddig próbáltam :D

2015. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!