Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi az a termék/márka amit...

Mi az a termék/márka amit sohasem veszel meg a boltban?

Figyelt kérdés
Vagy azért mert nagyon gagyi,vagy egészségtelen,stb.,és a konyhádban ennek nincs helye.
2015. nov. 3. 07:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Első jogosan nulla százalékos, de a többiek miért lettek lenyomva?

Fűszerpaprikát írtam. Nem veszek én sem semmiféle leveskockát, zacskós levest, s semmiféle konzerv készételt.

2015. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Szinte semmilyen iparilag feldolgozott terméket, pl. hús, felvágott, porok, krémek, mélyfagyasztott termékek, konzervek, félkész ételek, chipsek, üdítők, fűszerporok, leveskockák stb.
2015. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%
erre gondoltam én is.. ki az a szerencsétlen, aki szisztematikusan mindenkit lepontozgat??
2015. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Valaki(k)nek a lepontozás a legnagyobb élvezete. Ha rosszindulatú lennék, azt mondanám, ne is legyen neki soha nagyobb.
2015. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk nem értem, első is mért jogos, totál rendben levő komment szerintem, ha valaki úgy vásárol, hogy ami bevált abban mi a kifogásolando?
2015. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%

10 nullát magyarázza meg valaki. és az összes többit is, kivéve az elsőt.

Első válaszoló nem a kérdésre felel, azért nulla.

2015. nov. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%

Off: Az első nem a kérdésre válaszolt.

Én nem pontoztam senkit, de most a 10-esnek adtam egy zöldet, mert én sem értem, miért lett 0.

2015. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%

Ami nem egykomponensű, az szinte mind kiesik (van egy kedves, nagyon finom grillkrémem, azt veszem meg, más most nem jut eszembe, max. extrém esetben, amikor kilengek és nem érdekel semmi... na akkor veszek csokit, amit aztán úgyis a párom eszik meg, miután megkóstoltam).


Á, inkább mondom, amit megveszek, jó? Egyszerűbb.


A jó árú olajos magvak (nincs sok. kesu, földimogyoró, mandula). Néha kókusz és mazsola, ha elfogyott s még nem jött meg a rendelés.

Zöldségek, gyümölcsök.

Némi sajt (bár inkább termelőit veszek, de arra általában nincs pénzünk, plusz ritkán jutunk oda és a párom nagyon sajtos), kizárólag Gouda, Maasdamer vagy füstölt Karaván.

Kókuszzsír, só, fűszerek, algalapok.

Lazac, harcsapástétom.

Rizs, lencse, sárgaborsó.


A márkák nem érdekelnek, megvesszük, ami szép és érett (zöldségnél) vagy olcsó (van egy nehezen fővő rizs, azt kihagyjuk, de pl. rossz sárgaborsót még sosem láttam :) nagyon számít a minőség, de az alapanyagaink olyanok, hogy az olcsó sem rosszabb), a sajtok a kivételek. Ja és a kakaó, abból is jóféle sötét holland kell. Csak a Tuttit veszem meg boltban.


A többi ételemet webshopból rendelem vagy háztól veszem.

2015. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%

Eszembe jutott. Van még többkomponensű cucc, amit veszek. Kikkoman szójaszósz (bár szinte sosem használom) s van valami nátrium-glutamátot nem tartalmazó finom csirkefűszer :)

Valahogy nem tudok olyan jót csinálni magam, bár mivel az ételeim simán sóval is finomak, annyira sosem igyekeztem. Azért néha nem árt fokozni a dolgot.

2015. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%

Még egy fontos kiegészítés. A Nestlét bojkottálom, így az ő termékei is kiesnek.

Ja és vajat is veszek, Kerrygold, Golden Hills vagy egyéb, amit ismerek és tudom, hogy számomra ízre jó. Nincs sok. Jobb lenne termelőit venni, de még nem sikerült összevadásznom egy helyet, pedig mindenfelé tehenek legelnek a környéken...

2015. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!