Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen az a melegszendvicskrém?

Milyen az a melegszendvicskrém?

Figyelt kérdés
2015. nov. 24. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Milyen ez a kérdés?
2015. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Alapból hideg.
2015. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1# Ez egy magyar kèrdès. Csaj èrdekelt hogy milyen mert hallottam valahol ès èrdekelt mi az.
2015. nov. 24. 13:06
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
És a keresőbe beírva nem kaptál kb. 20 000 találatot?
2015. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak kèpen láttam. Érdekel hogy finom-e?
2015. nov. 24. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

"Csak kèpen láttam. Érdekel hogy finom-e?"

És azt abból fogod megtudni, hogy itt milyen választ kapsz, vagy abból hogy megkóstolod?

2015. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
17%
A meleg szendvics krèm olyan amit vagy tű útban veszel vagy te a fantàziàdnak ès izlèsednek a módjàval összeàllitasz... Praktikus gombàt bele tenni vajat kis hagymàt mustàrbol kicsit meg amit szeretsz persze vigyázni nehogy tejes dolog ha van mondjuk tejföl akkor olyasmi ne legyen ami összefut tagja mint a citrom szóval ràkened egy nem friss kenyérre ès felülről esetleg sütőben meg melegítés ès az előtte rà reszelt sajt elfolyik rajta mint az ondószál a női mellen akkor nagyon finom csemege. Amúgy jo mèg kis sonka darabokat is rà tenni vagy gyulai kolbàsz darabokat arra utánna rà teszed a sajtot az nagyon jo ízletes lehet. Jo ètvàgyat wazze
2015. nov. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 focimami56 válasza:
8%
Piros
2015. nov. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

gyakorlatilag mintha a nevét adó ételt tészta és sajt nélkül ledarálták volna.

tehát pl a hamburgeres az sok húst és hagymát tartalmaz. valamint zöldség is van benne.

általában erősen fűszerezett, sózni nem kell. egyéb szósz (margarin, ketchup, stb...) szintén nem kell, mikor megolvad elegendő levet enged, nem lesz száraz.

én szeretem, általában összenyomós sütőben készítem sok sajttal.

2015. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!