Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nekem melegszendvicskr...

Írnátok nekem melegszendvicskrém recepteket?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Gombas:

Apróra vágott gombát, voroshagymas zsiradékon megparolom, so, bors ra. Tejfölös vagy tejszines habarással besűritem, szerecsendioval ízesítem.

Májkremes:

Kemenytojas, majkrem, tejföl összekeverve, egeszen apróra vágott vörös hagyma, vagy snidling bele, petrezselyemlevel. So, bors a fűszere, illetve en meg teszek bele mustárt is.

Sajos:

Vajon lisztet pirítok, halványra, aztan tejjel felengedem es beforralom. So, bors, szerecsendio es reszelt sajt bele.

2014. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy olcsó megoldás, imádom. Zsemle félbevágva. Megvajazom, megszórom hagymával és ráteszek egy szelet bármilyen felvágottat, és egy szelet lapka sajtot, vagy megszórom reszelt sajttal .Kecsöp.
2014. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az jo, masodik, de a kerdes szendvicskremre vonatkozott, ez pedig nem az,
2014. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!