Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házilag elkészíthető kolbászos...

Házilag elkészíthető kolbászos melegszendvicskrém receptet keresek. Ismeritek?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ami finom, és könnyű elkészíteni.

(és nem bolti konzerves)


2014. jan. 25. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

15 dkg puha lángolt vagy füstölt kolbász kisebb darabokra vágva

3 főtt tojás finomra reszelve

1 evőkanál tejföl

½ fej lilahagyma apróra vágva

1 evőkanál snidling

1 evőkanál összevágott petrezselyemzöld

10 dkg enyhén füstölt sajt finomra reszelve

só, frissen őrölt bors

Mindent összekeverek és a kennyére kenem.

2014. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik:) Köszönöm
2014. jan. 25. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem lecsókolbászos receptem van, amit kifúrt fél kiflikbe szoktam tölteni, a két végüket reszeltsajtba mártva a sütőben megsütni. Természetesen kenyérre kenve is nagyon finom és úgy is megsüthető.

Szóval jó minőségű lecsókolbászt veszek (ebben a kategóriában is vannak jók ) darabokban megfőzöm, közben pár tojást is.

először a főtt kolbászt, utána a tojást ledarálom. reszelek bele egy közepes vöröshagymát, 1-2 gerezd fokhagymát, fűszerezem kis őrölt köménnyel,borssal, pirospaprikával. jó házias íze legyen.ha nagyon sűrű, 1-2 kanál tejföllel lazítom.

Ha kenyérre kenjük, akkor is megszórom kis reszelt sajttal és forró sütőben a sajt megolvadásáig sütöm.

Nekünk a kiflis nagyon bejön, vendégeknek is szoktam kínálni, senki sem mondta volna meg, hogy lecsókolbászból van.A kifli ropogósra sül, belül a finom kolbászkrém... hm isteni.

Van egy zalai felvágottas krémreceptem is, az kicsit más, de nagyon finom az is.ha gondolod szívesen leírom.

2014. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A másik receptnek is örülnék:)

2014. jan. 25. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Írom a Zalais melegszendvicskrémet.

HV: 20 deka zalai felvágott és 2 főtt tojás ledarálva.

1 kispohár tejföl, 1 kisebb fej v.hagyma reszelve, 1 gerezd fokhagyma reszelve,5 deka trappista belereszelve,kb egy negyed puha vaj, mustár ízlés szerint, bors.

Kellemesen pikáns legyen a szendvicskrém, amit a kenyerekre kenünk,és még a tetejét is megszórjuk reszelt sajttal. Extra finom ,ha egy kis füstölt sajtot szórunk rá.

Üdv:)

2014. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jan. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!