Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti hogy hívjátok a margarint?

Ti hogy hívjátok a margarint?

Figyelt kérdés

Ti is vajnak hívjátok a margarint? Csak engem bosszant ez,vagy mást is? Hogy lehet a margarint vajnak hívni.

A vaj,az a teavaj, sokkal egészségesebb és finomabb. Nem értem miért hívja valaki azt a szemetet(a margarint) vajnak!



2015. dec. 13. 19:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Sehogy nem hívom, csak az ilyen kérdések juttatják eszembe, hogy egyáltalán létezik olyan dolog... Brrrr.

Nekem a vaj csak a vajat jelenti, már dióvajnál is hozzá kell tenni, hogy dióvaj. A margarinnak pedig a világon semmi köze a vajhoz, teljesen más összetételű, eredetű, ízben sincs hasonlóság... Csak a szerepkör egyezik meg egyeseknél.

2015. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő: Legalább valaki megért engem :D


Nem kell ennyire félreérteni,nem mondom, hogy álmatlan éjszakáim vannak emiatt csak nem értem,az nektek miért vaj? Egyébként én nem is használok olyan kifejezést hogy megvajazom..megkenem és ennyi.

2015. dec. 14. 16:18
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Én zsírnak hívom, na erre varrjál gombot.
2015. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Korábban már írtam, de eszembe jutott még valami. Megértem, ha valakit kissé zavar ez, én sem szeretem a pontatlanságot, de bizonyos esetekben zavart is okozhat a kommunikációban és táplálkozásban.

Ha megkérdezem rokonoknál, hogy van-e tejföl vagy vaj, mert azt szeretnék enni, s azt mondja, igen, majd evéskor kiderül, hogy borzalomföl van és margarin, akkor indulhatok a boltba vagy ehetek mást... OK, ez nem nagy gond, az ember kitapasztalja s onnantól visz saját ételt :D Az én speckó étrendemmel amúgyis alap, hogy viszek (sokszor azért rugalmas vagyok, de margarint nem ennék akkor sem).

2015. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Margarinnak, de mivel nálunk mindenki a vajat szereti, ezért nem igazán szoktuk ezt a szót kiejteni a szánkon.
2016. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

En a margarinnak azt hivom ami altalaban dobozban kaphato es novenyi eredetu


Vajnak meg ami kisebb mennyiseg es allati eredetu.

2016. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!