Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyiben más a Hellmann's...

Machen kérdése:

Mennyiben más a Hellmann's majonéz, mint az itthon kapható Globus majonéz? Mi a különbség? Összetevők kicsit mások?

Figyelt kérdés
Mostanában láttam a Hellmann's majpnéz reklámokat, én ugyan nem túlzottan szeretem a majonézt, de kedvem lett megkóstolni. Miben más ez a majonéz mint a hazai?

2015. dec. 30. 17:02
 1/3 anonim válasza:
38%
Nekem nagyon nem izlett,savanyú, a heintz nagyon finom azt ajánlom
2016. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
én pont most kóstoltam a Hellmannt kicsit sósnak érzem de a Heinz majonéz is érdekes ízű volt (de lehet azért mert korábban csak Globust meg Univert ettem)
2017. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Most teszteltem nemrég. A Hellmann's valami borzalmas. Az állaga nem olyan krémes, mint a Globusé és az íze is sokkal rosszabb.

Gyakorlatilag sós és savanyú, ez utóbbival nem lenne baj, ha nem lenne zavaróan sós és cukrot szerintem alig látott. Mintha a kellő mennyiségű cukrot véletlenül sóval helyettesítették volna.

Szeretem a jó savanykás mustárokat, de még mustárhelyettesítőnek sem ajánlanám.

2019. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!