Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Így fagyaszthatok?

Így fagyaszthatok?

Figyelt kérdés

Volt 40 dkg darált húsom fagyasztóba, tegnap kivettem, és a feléből csináltam bolognait, a fele a hűtőben van.

Viszont kiderült, hogy holnap reggel haza kell utaznom édesanyámhoz, így holnap a maradékból nem tudok főzni.


Szóval arra gondoltam, hogy a kivett húst ha megcsinálom, a kész ételt lefagyaszthatom?



2016. jan. 5. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

20 dkg húsból bolognait??

Fél kg alatt be se kapcsolom a tűzhelyet...

2016. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2: Miért? Mi 40 dkg-ból 2x eszünk, 3 fő.

Ha valaki egyedül van, akkor annak meg pláne sok.

2016. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyedül élek, munka mellett általában egyszer tudok egy nap leülni főtt ételt enni, azt a kicsit meg szeretem ha friss, azért osztom így el:)

2016. jan. 5. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A készételnek semmi baja nem lesz lefagyasztva.
2016. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"A készételnek semmi baja nem lesz lefagyasztva." No ez igy ebben a formában nem igaz!!!!!! Attol is függ, hogy milyen étel? (Nem feltétlenül bolognait készit belöle.)
2016. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!