Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ugye, ha kóstolásra még...

Ugye, ha kóstolásra még finom, akkor meg lehet enni a pont egy éve lejárt stühmer százszorszépes bobbon csokikat?

Figyelt kérdés

Amelyiknek olyan szép virágos doboza van. A sötét csokikon ugyan van az a fehéres bevonat, ami régebbi csokikon szokott lenni, de finomnak finom.


Ha nem lehetne megenni, ugye érezni lehetne rajta?



2016. jan. 6. 17:15
 1/6 A kérdező kommentje:
bonbon csokikat
2016. jan. 6. 17:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A csokik el szoktak állni elég jól, én megenném, az tuti :)

Sok terméknél a lejérati dátum csak egy kötelező dolog, de sokkal később is működni szokott. A csoki is ilyen. Néha az íze azért módosul, kevésbé lesz jó, de megenni akkor is meg lehet.

Életemben egy romlott csokit láttam, beleesett valami hernyó.

2016. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eszem én is szorgalmasan. Persze csak kóstolgatom, hogy jó-e még....


Kösz a megerősítésért.

2016. jan. 6. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó, a fehér bevonat mindegyiken van, az a kakaóvaj kiválása. (régen kis címkét is tettek bele tájékoztatóul).

Ha nem avas, - de gondolom nem az, ha kóstolgatod- akkor fogyaszd el nyugodtan.

Nekem még van egy békebeli igazi százszorszépes kemény dobozom, lecsapott sarkokkal. Apró kis emlékeket őrzök benne. :)

2016. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a régiben ékszereket tartok, az újban még nem tudom mit fogok.
2016. jan. 6. 18:21
 6/6 szaszaa11 ***** válasza:
100%
A csokoládé nem romlik, az ami rá van írva pedig nem szavatossági idő hanem minőségmegőrzési idő. Avasodik, a kakaóvaj kiül a felszínére, de ez nem romlási folyamat.
2016. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!