Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ilyen dolgokat hol tudnék...

Ilyen dolgokat hol tudnék beszerezni?

Figyelt kérdés
Anyukám februárban lesz 40éves,és arra gondoltam,hogy meglepném pár élelmiszerrel a gyerekkorából.Honnan tudnék beszerezni ilyen dolgokat? Olyanokra gondolok pl:joghurthabok,Bambi,útitárskrém,turbó rágó,Leó jégkrém stb...Igazi Retro dolgokra.:) Be lehet szerezni valahonnan ilyeneket(akár közeli külföldi területről)? Nosztalgia boltokban jártam ott inkább tárgyak voltak.. :( Ötletek? Köszönöm a segítséget! :)

2016. jan. 24. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeket már nem gyártják, így nem tudsz venni sehol. Esetleg ha 1-1 ember eltette és 20 éve őrizgeti, de akkor meg méregdrágán adja oda és ehetetlen is. És aztán... eeeeeeh... ne adj egy nőnek olyasmit, amivel arra emlékezteted, hogy ő kétszer idősebb, mint azok a régen gyártott dolgok. Nagyon kedves ötlet tőled, csak hát sokan amúgy is nehezen vészelik át a szülinapokat, inkább valami frissebb, a jelenében kedvelt dolgot találj ki neki.
2016. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Kérdésedre: nagy valósinüséggel sehol.

.

Mellékesen: az idő múlására korára utalással főképp nőt ne emlékeztess!

2016. jan. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Ez elég esetlen ötlet, tekintve hogy ezeknek az élelmiszereknek szörnyű volt a minősége és ma senki nem fogyasztaná őket szívesen. Édesanyád is max mosolyogna rajta de meg nem enné.
2016. jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Gondolj már bele! Az előbbiekben felsorolt indokok alapján sem adnék kb. 20-30 évvel ezelőtt gyártott dolgokat ajándékba! Másrészt pontosan élelmiszerekben gondolkodol, aminek a szavatossági ideje is réges-régen lejárt!!!

Rossz párhuzamot sugall: "lejárt a szavatosság!"

Kicsi az esélye, hogy egy ilyen hátsó üzenettel rendelkező ajándéknak örülni tudna!!!

2016. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem már lejárt szavatosságú élelmiszerekre gondoltam,hanem olyan helyekre ahol ezeket esetleg még a mai napig gyártják,vagy újra elkezdték gyártani stb :) mint pl a mai napig van a Duna kavics stb..

Azért gondoltam,hogy örülne nekik,mert gyakran téma,hogy mennyire finomak voltak ezek a dolgok,és a múltkor mondta,hogyha lehetne még kapni akkor Ő tuti venne pár dolgot :) Amugy anyukámat egyáltalán nem érdekli,hogy hány éves lesz,hisz Ő az örök 20éves ;)

2016. jan. 25. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben rendszeresen vannak retro-napok, ott olyankor lehet kapni télifagyit, zizit, ilyesmiket. Ha szerencséd van, akkor lesz februárig, de ez kiszámíthatatlan.
2016. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!