Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan ételt/csemegét amiből sokat lehet enni, viszonylag jó ízű, és nem hizlal?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon rosszul érzem magam lelkileg, de az okát nem szeretném részletezni. Egyetlen egy dolog van, ami egy kis örömöt/jó érzést okoz, az pedig az evés. Nem vagyok kövér sőt, egész vékony voltam. Az utóbbi hónapokban viszont elkezdtem hízni kicsit. Még nem vészes, de nem szeretném, hogy ez folytatódjon.


Olyan ételt keresek, amiből sokat lehet enni, de mégsem hizlal. Nem baj, ha nem olcsó. Már külön élek, és dolgozom, úgyhogy a pénz nem akadály (persze csak egy bizonyos határig)


21/F



2016. febr. 13. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Narancs.
2016. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a chipset készíthetsz otthon zöldségekből. Pl. cukkini, padlizsán, uborka, paprika,cékla, stb.


Vékonyra szelve sózva, borsozva (tehetsz rá egyéb fűszert is)egy egész pici olajjal megcsepegtetve berakod a sütőben 200 fokon 10-15 perc alatt ropogósra sül.

2016. febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Találd meg az olasz konyha szószait, tésztafeltéteit, de ne tésztával, hanem krumplihámozóval létrehozott, pirított cukkinicsíkokkal edd. Kuszkuszt rengeteg zöldséggel összekeverve, ha szereted a húst, akkor csirke is mehet hozzá/bele. Édesburgonya (ami nevével ellentétben nem krumpli) megtöltve tonhallal, sütőben sütve. De a legegyszerűbb, ha csinálsz egy kondér salátát, az én kedvencem tartalmaz jégsalátát, reszelt sárgarépát,
2016. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
...tonhalkonzervet, főtt tojást, ruccolát és magvakat, főleg szezám- és tökmagot. Fűszerezni is kell, hogy legyen íze, én sót, borsot és -ne nevess- fahéjat teszek bele, isteni finom.
2016. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi javaslatokat. Kipróbálom őket, amint lehet. Szeretek főzőcskézni/sütni is, úgyhogy örülök hogy ilyen válaszokat is kaptam
2016. febr. 13. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

kesudió

amúgy nem tudom, hizlal e, de én azt enném ha lenne pénzem :D

2016. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
uborka, paprika, paradicsom
2016. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!