Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kiprobált, viszonylag könnyen...

Kiprobált, viszonylag könnyen elkészíthető szülinapi tortára recepteket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Lehet csokis,tejszines,gyümölcsös...mind1 csak ne ilyen diós,mogyorós,és ne menyjen rá lekvár.

2015. okt. 30. 21:54
 1/4 anonim válasza:
Szia!Én 10tojásos piskótát sütöttem.Két féle pudingot főztem és nagyon kevés porcukorral elkevert margarint kevertem a pudingba.Igazából a méteres kalács krémjét variáltam át kicsit kevesebb margarint tettem bele és nem egy fajta pudingport használtam hanem kettőt.TEjszínhabbal díszítettem.Nagyon finom volt.
2015. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!Én a barátnőmnek készítettem ezt a tortát, nem tudom kinek lenne..De nagyon jópofa, színes és nagyon finom!:)

Készíteni kell egy 12 tojásos piskóta tésztát..azt 4 felé elosztod És mindegyik részt más szinezovel beszinezed, majd kulon-kulon megsutod. A krémhez szükség van 25dkg mascarponera (natúr joghurt is megteszi, csak ne legyen túl híg), 0.5l habtejszinre, 20dkg fehér csokira és 2 csomag habfixalora.Először is a csokit főz fölött megolvasztod majd összekevered a többi hozzávalóval. Ha megvan a krém kenheted a lapok közé, majd be kell vonnod vele a tortát!:) szerintem egyszerű, de nagyszerű:) Remélem segítettem:)

2015. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az anyósomnak lesz
2015. okt. 31. 10:25
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon könnyű dolgot akarsz, akkor csinálj egy túrótortát, sütés nélkülit, az alját én darált keksz-vaj ból szoktam, rá a kikevert, izesített túrókrém, utána lehet almával, körtével, bármilyen gyümivel díszíteni,és egy óra alatt megvan :D utána hűteni kell pár órát a tortaformában
2015. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!