Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha már kóstoltad a kókusztejet...

Ha már kóstoltad a kókusztejet, mi a véleményed az ízéről?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kókusz íze van.
2016. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
finom, a sima tejet nem szeretem, a kókusztejet viszont igen, hetente 3-4 alkalommal szoktam inni
2016. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, melyik verzió. Ami a kókusz belsejében van az egy savaníkás víz nagyon enyhe kókusz ízzel. Amit meg dobozosan veszel növényi tej vagy hígítandó tejszín, az egy határozottan kókusz ízű, krémesebb ital (hígítási aránytól függően). Az előbbi nem valami élvezhető számomra, az utóbbi finom.
2016. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, pont én is vagyok vele. A kókuszdióból kinyert vízszínű lötyi nekem nem ízlik, de a kókuszhúsból készített tejszerű ital viszont igen. Annak határozottan kókusz íze van.( még jó, hogy a kókuszdióból valaminek kókusz íze van :D )
2016. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kókuszvíz is ízlik, de igazán a kókusztej jön be.

De nagyon számít az alapanyag.

Cocomas kókuszkrémből felhígítva friss kókuszízű, de jobban szeretem a házi, ráadásul csak reszelékből készített kókusztejemet, viszont annál roppantul számít, hogy milyen az alapanyag. Némelyik elég ízetlen.

2016. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a kókuszvizet is nagyon szeretem nyáron frissítőként, a kókusztejet pedig bármikor :)
2016. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Annyit tennék hozzá, hogy a "kókuszvíz" csak nagyon ritkán finom, mert mire ideér a dió, addigra többnyire elkezd rohadni, ezért lesz savanykás az íze. Normális esetben a kókuszvíz is édes és finom kókuszíze van, de 10 Interspar-os kókuszdióból talán egyet sikerült eddig még találnom, ami tényleg jó...
2016. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én nagyon szeretem, de úgy vettem észre, nagy különbség van a márkák között. Nekem a legjobban az Aroy D jön be. Reggelente azt szoktam inni, felhigítom egy kis vízzel, megmelegítem, és fahéjat teszek bele. Nagyon krémes, nyammm. :)
2016. márc. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kókusz tej finom,amit én ittam annak az állaga kicsit inkább a kávétejszínhez volt közelebb,enyhe kókusz ízzel, de ha valaki talál kókusz vizet NE VEGYE MEG! Akkor fogok utoljára olyat inni ha egy lakatlan szigeten nem marad semmi más folyadék.. Kb arra hasonlított mintha kitennéd a tejet a napra pár hétre és amikor elválik a savó azt leiszod..borzasztó..biztos rettentő egészséges mert az emberek biztos nem az íze miatt isszák..
2016. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja a kókuszvizet nem itthon vettem hanem amerikában,nem kókuszból hanem dobozost

és nem a legolcsóbb fajtát, persze attól még rászakadhattam valami romlottra vagy csak ilyen szerencsétlen voltam.. (látom van aki írja h finom)

2016. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!