Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi értelme van másnapra...

Mi értelme van másnapra megsütni a tükörtojást?

Figyelt kérdés
Rokonoknál volt szerencsém hozzá, kicsit kiszáradt másnapra. Spenót mellé kaptuk. Értem hogy spenót megmaradt, na de a tojás sütési ideje kb 3 perc, frissen sokkal jobb lehetett volna.
2016. márc. 21. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, lustaság, igénytelenség? vendégnek meg pláne nem adnék ilyet..
2016. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, nevetséges. Pillanatok alatt megvan. Ez olyan, mintha holnapra elhívnám a barátnőmet teázni, és már ma elkészíteném a teát. Nem értem a felfogást, talán túl merevek, nem akartak akkor büdösíteni mikor már ott a vendég, ne legyen elő egy fölösleges edény sem, ne kell jen akkor mosogatni stb. csak ezt tudom elképzelni.
2016. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem másnapr sütötték, csak megmaradt és nem akarták kidobni.
2016. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer akkor csináltam ezt, amikor a libamáj zsiradéka megmaradt. Tényleg az utolsó cseppet is fel akartam használni.

A libamáj egy nagy serpenyőben sült.

Aztán nem sokkal később gondoltam készítek tükörtojást.

12 vagy több is belefért.

Nyilván ketten a párommal nem tudtuk hirtelenjében az összeset megenni.


Viszont nem biztos, hogy egy vendégnek másnap ezt kínáltam volna.

Én mindig frissen sütök-főzök, ha vendégeket várok.

De tényleg.

Ha tudom, hogy kb. délre érkeznek, akkor úgy időzítek mindent, hogy nem sokkal előtte legyen kész a kaja. Vagy ha olyanról van szó, akkor beszélgetés, nasi meg hasonlók, és akkor fejezem be amikor már biztos az asztalnál vagyunk, hogy tényleg friss legyen.

2016. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A tükörtojás nem jó kimeredve, már egy órával később se az igazi, én tuti nem csinálnám így...

A rántotta más, az megsüthető másnapra, a párom milliószor csinálta már, 5 előtt kel, hogy beérjen munkába, nem ér rá ilyenekkel vacakolni. Teljesen jó neki így. De a tükörtojás más.

2016. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!