Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A nosteny szarvasmarhanak...

A nosteny szarvasmarhanak egesz evben van teje? Ha igen, hogyan lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Marmint ugy ertem, hogy a nosteny szarvasmarhanak is akkor van teje, ha megellett es a borjanak szuksege van taplalekra nem? Ezzel szemben manapsag a szarvasmarhaknak egesz evben van tejuk, nem? Valamilyen hormonnal kezelik oket? Nem farad el a testuk igy hamar?

2016. máj. 1. 11:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Fuj ez undorito!!!! Tenyleg igy folyik a nagyipari tejtermeles!!
2017. aug. 1. 18:54
 12/12 anonim ***** válasza:
Úristen, én sem vagyok vegán, bár sokat változott a szemléletem és a fogyasztási szokásaim, mióta kicsit bele lehet látni a húsiparba legalább a neten. Ne haragudjatok, de amit a 3. leirt, az az igazság, a szarvasmarha brutálisan ki van zsigerelve a tejéért,húsáért,bőréért az emberiség által. A saját egészségünket féltjük az állatok antibiotikumozása, programozott etetése,,stb, miatt, de egyszer nem jutna az eszünkbe abba belegondolni, hogy számukra mennyire egészségkárositó ez az egész. Nekik is lenne életük, csak mi kihasználjuk őket. Én attól is rosszul vagyok, ha látok a boltban borjú párizsit, ez az emberiség egyik legbarbárabb tette, hogy a kisborjúkat (gyerekeket) visznek a vágóhidra, erőszakkal fejbelövik és elemeire vágva eladják. A nők meg sikitófrászt kapnának, ha elvennék tőlök a gyereküket, ha tizszer annyi anyatej jönne a mellükből és köteleznék őket arra, hogy leadják más felhasználásra, ha emlőgyulladást kapnának, ha befolyásolnák a testük természetes működését, ha megerőszakolnák őket mesterséges megtermékenyitéssel és az összes gyerekük apa nélkül foganna. Sokszor felháboritónak érzem, amilyen közönnyel és empátiahiánnyal állnak az emberek az állatokhoz.
2020. nov. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!