Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ezt így lehetséges elkészíteni...

Bogi214 kérdése:

Ezt így lehetséges elkészíteni ill. lehet hogy megromlik? Ha a vanilliakivonat helyett vaniliáscukrot tennék bele az rossz lenne-e és ha a mandulát kihagyom belőle úgy lehet hogy nem lesz finom?

Figyelt kérdés

Erről a receprtől lenne szó:

[link]

Elég fiatal vagyok és eléggé gyakorlatlan a főzésbe és sütésbe☺

Megromlana ha magammanl vinnék június 20án 200km-re az otthonomtól a rokonaimhoz⁉Sajnos hűttőtáskám nincs.

A válaszokat köszönöm és elnézést a helyesírási hibákért.😙💜



2015. máj. 27. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A vanília aroma íze intenzívebb, mint a vaníliás cukoré, ami meg sokkal édesebb ízt ad neki. Viszont ha benne van a vaníliás puding is, akkor szerintem kicserélheted ezt a két hozzávalót.

Nem tudom, mi a cél, ha valóban rafaello-szerű ízt szeretnél, akkor kell bele a mandula. Más íze lesz nélküle, nyilván nem lesz rossz, de így az igazi.


Mivel tej-alapú, szerintem elég könnyen meg tud romlani, ha nagyon meleg idő lesz.

2015. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.De nem az a célom h olyan legyen mint a raffaello hanem h finom legyen😆
2015. máj. 27. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ezt csináld, többször próbáltam, tökéletes: [link]


A mandulát én is kihagytam, úgy is finom lett :) Ha szeretnél raffaellósabb hatást, natúr ostyalapot vegyél, és tördeld bele, így ropogósabb lesz :) Nem kell hűtőtáska, egy fél literes üvegbe önts vizet, ne színültig, 3-4 centit hagyj benne üresen, fagyaszd le előző éjszaka. Egy zacskóba bedobod az üveget, mellé a dobozba a golyókat és simán kibírja, csak szorosan legyenek egymás mellett! Aztán a vizet még meg is ihatjátok, ha kiolvadt, jó hűs marad legalább :)

2015. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Egy tipp: Nem kell hűtőtáska.

Tegyél a fagyasztóba egy fél literes pillepalackot tele vízzel 1-2 nappal az indulás előtt. A sütit gondolom dobozba teszed, az mellé tedd be a pille palack jeget és tuti, hogy nem romlik meg. Kitart 6-7 órát a jég.

(jó minőségű pillepalack kell!! )

Aroma és vaníliás cukor helyett pedig vaníliarúd!

2015. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek ment a zöld pacsi☺

A receptér külön köszönet.Azt fogom inkább elkészíteni.Kávékrémporral is finom lesz?

2015. máj. 28. 14:03
 6/6 anonim ***** válasza:
A recepres vagyok :) igen finom lesz, csak egy-két evőkanállal többet tegyél mert kicsit folyósabb lesz tőle a massza. De ha picit többet raksz ugyanolyan jó lesz! ;)
2015. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!