Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hallotatok a túró rudis...

Hallotatok a túró rudis hírről? Én kb 1 héttel ezelőtt megettem pár darabot. Ha még is ettem ilyenből, és volt benne fémdarab?

Figyelt kérdés
Igazából nem éreztem semmit egyszer sem a fogaim között, gondolom azért egy fémdarabot, ha ráharapok megéreztem volna még, ha pár milis akkor is.

2016. máj. 20. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha lett vna benne vmi, azt erezted vna. Nyugi
2016. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj a hasad egyél vasat!

Ha nem mérgező színes, vagy nehézfémről van szó, akkor vélhetően nem lesz tőle bajod.

2016. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dühös vagyok,mert az ilyet mindig akkor hozzák nyilvánosságra,amikor már a teljes szériát eladták!
2016. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig nálam semmi, remélem nem lesz probléma. A múltkor Mars csokikban volt műanyag! Amúgy is ritkán eszek ilyet, de most végleg felhagyok az összes ilyen sz...al. Nem ér annyit az egész, inkább eszek gyümölcsöt helyette! Persze az meg vegyszerezett meg minden, de megmosod satöbbi csak jobban jársz!
2016. máj. 22. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!