Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Túl nagy a halolaj kapszula,...

Túl nagy a halolaj kapszula, széttörhetem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen. De utána jó sokáig kerülni fognak az emberek... Folyèkony belül. Èn szètrágni akartam ès berobbant a számba!! Gyülölöm a hal ìzèt...
2016. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pl vizzel elkeverem?
2016. máj. 26. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az olaj nem oldódik vízben.
2016. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tejben meg undi lenne :D
2016. máj. 26. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Akkor vegyél inkább üveges lazacolajat. Lehet úgy is kapni. Napi egy kiskanállal kell lenyelni belőle.


Sokkal egyszerűbb akkor azt használni, nem kell szarozni a kapszula nyomkodással meg kevergetéssel. Ráadásul az üvegesek frissebbek is, mert a kapszulába minden szart bele lehet tenni, nem érzed ha avas.


Annak rossz csak aki nem szereti a halízt. Annak ajánlom a chia mag olajat. Abban is sok az omega 3!

2016. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszi uccsó. Első voltam.

De am igaz. Ha szeretef a halat akk inkább az igazi. Az egyetlen amit megeszek az omega3miatt az a tonhal nèhanapján jó sok kenyèrrel. Azt èrzem is utána hogy használ. Nemcsak a szaga :)

2016. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Moon_Walker ***** válasza:

ahogy a többiek mondják, széttörheted simán, csak gusztustalan, mint az állat.

ha kisérletezni akarsz, akkor elkeverheted egy kis kanál szójalecitinben és ezt aztán egy kis gyümölcslében.

az íze lehet, hogy jobb lesz, de a szaga...

2016. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Trevor. ***** válasza:
Igen, nyugodtan.
2016. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!