Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A paradicsomtól el lehet...

A paradicsomtól el lehet hízni vagy nem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Energiabevitel szempontjából ha semmit nem eszel azon kívül napi 12 kiló már - már veszélyes lehet.
2016. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Hamarabb fogsz gyomorfekélyt kapni a rengeteg savanyú létől, ami van 12 kg paradicsomban, mint hogy meghízz tőle!
2016. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én egy vékony alkat vagyok és van hogy napi 2L paradicsomlét iszom. Ez inkább fogyaszt mint hízlalna sajnos.

Emellett sok paradicsomot is fogyasztok minden formában. De ez sem hízlal mivel elég alacsony a kalória szintje . Azaz olyan 0 körüli :/ ettől inkább csak azt érzed hogy jól vagy lakva de nincs amit a szervezeted hasznosítson.

2016. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

3/3. Válaszoló újra .:egyébként rengeteg vasat tartalmaz ami jó :)Ui.: sok fogyókúrás iszik paradicsomlevet.

15/L

2016. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég nehéz, tekintve, hogy kalóriaszegény zöldség... Max. arra lehet veszélyes, aki éhes lesz tőle vagy aki képes nagyon sok kilót betolni a normál ételein felül, bónuszként... Autoimmunosoknak pedig más szempontból veszélyes.

Engem picit laktat a paradicsom, a szénhidrátdúsabb ételek tesznek éhessé...

2016. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A friss paradicsomtól nem lehet hízni.A sűrítményekben előfordulhat cukor is, azokra oda kell figyelni, annak akinek ez fontos.
2016. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!