Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogy tudnék könnyen sokat...

Hogy tudnék könnyen sokat Hasra hízni?

Figyelt kérdés
16 vagyok 170 centi és 60 kiló és szeretnék lehetőleg nagyon gyorsan és könnyen hasra hízni.

2015. nov. 16. 21:52
 1/6 anonim válasza:
írtam :)
2015. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igyál sört :)
2015. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Sör és nasi. Nachos az tutkós, vagy jó sok chips. És ne mozogj lehetőleg semmit, a pulzusod ne emelkedjen meg.
2015. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyél úgy, hogy azt nézve amit eszel, 50% legyen szénhidrát, 50% pedig zsír. Ha tudod, valamit enni fogsz és tudod, hogy mi van benne pl. a tejfölbe sok a zsír, akkor egyél hozzá sok kenyeret és stb. Csokiban pl. fele-fele a Ch és a zsír. Ha sok fehérjét eszel attól nem fogsz hízni, csak ha Ch-t is eszel mellé.

Amivel még meglökheted a cukor. Nem tom mennyire vagy kakaós, de ha iszod a kalóriákat gyorsabban fogsz hízni.

Pl. teljes (bocsi) vagy 3%-os tejbe rakj jó sok instant kakóport, ha nem szereted igyál sok mézes teát. Vagy csináljatok sokszor olyan sütit aminek a tésztájában sok a margarin, zsír. Bundázott zöldségek v ugye a rántott hús. Olajban sült krumpli, banánturmix tejjel. Nasinak szőlőcukor vagy szólő v mangó. Krumplistészta ;)


Ennyi ötletem van!

2015. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miert nem izmosodni? A hasi hizas a legveszelyesebb, a homonrendszer felbillen es megno a szivbetegseg kockazata is. Inkabb erosodjel, ne diszno akarj lenni.
2015. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden ember lapos hasat akar. Te miért is akarsz oda hízni? Egyébként sok édesség pont odarakodik.
2016. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!