Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A konzervet - vagdalthús,...

A konzervet - vagdalthús, májkrém stb. - meg lehet enni kenyér nélkül is magában?

Figyelt kérdés
Gondolom, a katonák is úgy ették régen, és nem lett tőle bajuk, nem? Máskülönben mi értelme lenne a konzervnek? Köszi a választ!

2016. jún. 15. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
meg
2016. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Minden tiszteletem azoké az embereké, aki ezeket a kutyatápot is alulmúló cuccokat élvezettel el tudják fogyasztani!
2016. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
51%
meg lehet.
2016. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Baja senkinek nem lesz attól, hogy nem eszik valami mellé valamit, legfeljebb éhes marad. Tudom, hogy műkaja, de én néha szeretek elkanalazni egy jobb fajta májkrém konzervet csak úgy magában.

Mikor még pár éves voltam, nagyon szerettem paprikát eszegetni besózva. Erre a dédnagyim azt mondta, hogy "majd felkopik az állad". Ezt ő úgy értette, hogy ha csak azt eszek, akkor éhes maradok. Én meg úgy értelmeztem, hogy meghalok ha kenyér nélkül eszek paprikát, ezért leszoktam a paprikaevésről. Ezért utólag nagyon mérges voltam, és elhatároztam, hogy ha nekem gyerekem lesz, óvatosabban fogok fogalmazni.

2016. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem mindent lehet enni magában, bár egyes esetekben kell hozzá megfelelő ízlés és gyomor. Nálam pl. nagy kedvenc a mustár magában :) De a vaj is szuper.

A húsfélék főleg ehetők magukban és a húspástétomok is.

Nyilván a kérdésben szereplők is, de olyasmit már pár évtizede nem eszem.

2016. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Persze ehetőek, már akinek bírja a gyomra. Túlzottan zsírosak, így szerintem még a katonák sem ették kenyér nélkül.Mondjuk egy kisdoboz májkrém talán még elmegy kenyér nélkül, ha valakinek ilyen igénye van.

Embere válogatja. Én minimális kenyérfélét fogyasztok, a lecsót, halászlét is meg tudom kenyér nélkül, viszont a párom még a húsleveshez is vág magának kenyeret...

Minden egyéni ízlés dolga, a konzerv kaja és a kenyér is.

2016. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
van külön erre a célra kifejlesztett kenyérkonzerv, az való ehez a páncélos cucchoz: [link]
2016. júl. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!