Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 2600 kalóriát kellene naponta...

2600 kalóriát kellene naponta bevinnem a hízáshoz, letudná ezt bontani valaki pontosan mit is és mennyit egyek naponta? Úgy értve mit és mennyit egyek reggelire, mit és mennyit ebédre

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt miből számoltad ki? ha többet eszel akkor maradsz ugyanakkora? ami eléd kerül, és még jól esik a megevése, befalod...
2016. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hízni majdnem mindenki tud (egyik barátom napja annyiból áll szinte, hogy csak eszik, mégis nádszál) fogyni a művészet nem hízni.
2016. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Végtelen sok lehetőség van... De nem tudjuk a makróidat sem. Mennyi fehérje kell neked? Mire akarsz alapozni energiát tekintve (szénhidrát, zsír, mindkettő)? De akkor is végtelen sok lehetőség lesz. Azt sem tudom, hány étkezést akarsz, mit szeretsz, mennyire vagy éhes reggel...

Fogj egy táblázatot, gondolkodj el s számolj ki egy napot. Aztán próbáld ki s meglátod, hogy egyáltalán működik-e neked.

Hiába írok pl. fél kiló rizst (ami nekem megfőzve 2,5 kiló, de a többség azért kevésbé vizesen készíti, akkor mondjuk 1,5), ha ez neked valamiért sok egy napra.

2016. jún. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem én számoltam ki, ezt az edző irta elő mindnekinek személyre szabva és nekem 2 hónapig napi 2600 kalóriát kell bevinnem. Egyébként alapjáva véve sokat eszek és leginkább husokat viszont tényleg hónapok óta nem változik a súlyom ezért javasolták az 500 plusz kalóriát naponta. Pl reggelire eddig ha ettem 4-5 tojás akkor most próbáljak 6-7 darabot?
2016. jún. 24. 00:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Például, de az a fehérje- és zsírbeviteledet is megdobja, a makrókat be kéne tartani. Már ha vannak neked olyanjaid, sport miatti étrendnél szokott lenni, gondolom. Én nagyon kezdőként testépítek, ott ugye alap, de ha az ember nem zsírosodni, hanem izmosodni akar, akkor más esetekben is érdemes odafigyelni. A fehérjeigény pedig elég fontos mindenki számára, a túl kevés se jó, a túl sok sem.
2016. jún. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!