Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha reggelire megettem egy...

Ha reggelire megettem egy kisebb tál zabhelyhet és tettem bele egy kis cukros kukoricapelyhet kb 1 dl tejjel, és egy fél doboz natur joghurttal, kb 5-6 kanal gyümölcs levest aztan 1 szelet rántott húst egy kevés uborkasalátával az nagyon sok?

Figyelt kérdés

#Nagyon sok ez reggelire
2016. júl. 14. 07:47
1 2
 1/12 nemma ***** válasza:
100%

Attól függ, selyemmajom vagy? Mert ha igen, az lehet, hogy sok...


Ezzel csak az a baja, hogy kinek mi a sok, hány kiló vagy, milyen magas, hány éves,stb...


Értelmetlen kérdés.

2016. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha kiírtad a kérdést, nyilván aggódsz.Hát lehet, hogy súlyra nem sok (nem tudom mekkora a rántotthús ) de ez így elég zagyvaság.

A gyümölcslevest, rántotthúst, uborkasalátával én inkább eltettem volna ebédre.

De te tudod mikor , mit, mennyit eszel.

2016. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A rántott húst 71g volt. Amugy 16 eves vagyok és 50 kiló, de az az adag utan már edzettem 2 órát. Aztan ebedre ismét ettem kb olyan 15 g rantott hust vagy még annyi sem volt azt mar nem mértem le. Meg egy tánnyér gyümölcs levest meg 3 sarga barackot az olyan 35 g körüli..
2016. júl. 14. 12:42
 4/12 anonim válasza:
45%
Úristen hány kiló akarsz lenni? 45? Undorítóak a gebe lányok. Hány cm vagy? Attól is függ...
2016. aug. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
162 cm vagyok
2016. aug. 7. 07:37
 6/12 anonim válasza:

Ha csont sovány akarsz lenni csináld csak..de remélem tudod hogy a fiúk azt szeretik ha egy lány formás és nem olyan vékon a combja mint az ő karuk

A te magasságodhoz már bőven elég az 50kg

2016. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amugy ha megettem ma majdnem egy fel tepsi gyumolcskremesnek a kremjet mert az a tesztája nem izlett az nagyon sok??
2016. aug. 10. 10:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem sok, de ne foglalkozz állandóan azzal, hogy mit és mennyit eszel, mert ez már nem egészséges állapot.

Közelítesz az anorexia felé, amiből keservesen lehet kigyógyulni, sőt bele is lehet halni...

2016. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt ,megprobalok erre tenyleg oda figyelni mert azt tenyleg nem nem szeretnem hogy bekovetkezzen
2016. aug. 11. 06:57
 10/12 A kérdező kommentje:

Ma ettem:

Reggel -par szelet sajt turoval

1 darabka dinnye(egy fél dinnye es az is meg felezve)

Jo par puposan pakolt teás kanálnyi kukorica pehely

1 kis gomb jegkrem

Ebed-

Par db sutoben sult zoldseg ami le volt ontve szosszal

Jo par szelet sajt fel doboz turoval

1 jo nagy darabka dinnye(mint a reggeli)

1kis furt szolo

2szem kukorica pehely

Uzsonna-

Nagyon kicsi kremes krem(par kanalon volt vekonyan)

3kis furt szolo

1 darabka dinnye (mint a reggeli es az ebed)

Vacsora (17:45 korul)-

Par szelet sajt turoval

1 kávés cseszenyi tej

Ha kb minden nap ezt eszem ez nagyon sok? Vissza szedhetem a leadott kilokat? :/

2016. aug. 20. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!