Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Medve sajt, veletek is előford...

Medve sajt, veletek is előfordult már ez?

Figyelt kérdés
A tejszínes medve sajttal jártatok már úgy, hogy egyszer olyan igazán jóleső, finom ízű, könnyen omló volt, másszor pedig nem jó ízű, keményebb, mintha kb hamisítvány lenne? A hőmérsékletük ugyanolyan volt, ezért nem tudom, hogy miért lehet, mert velem sokszor volt már ilyen.

2016. aug. 4. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Elő.
2016. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet a lényeget kifelejtettem: Ez miért lehet?
2016. aug. 4. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiba csúszott be a gyártás során, eltértek a receptúrától.
2016. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már sok-sok éve nem ettem, aztán nemrég megkóstoltam egyet, és valami borzalom volt... Mondjuk az ömlesztett sajtoktól úgy általában elszoktam nagyon. Inkább rendes sajtot eszem...
2016. aug. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem sok köze van a sajthoz, hiszen a gyártó szerint is csupán 29% sajtot tartalmaz!!


Medve sajt összetevők:


Ivóvíz, Sajt (29%), Vaj, Sovány tejpor, Emulgeálósók (nátrium-difoszfátok, nátrium-polifoszfátok), Étkezési só, Savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), Zsírtartalom a szárazanyagban: min. 50% (m/m).

Allergén információ: a termék tejet (tejfehérjét, laktózt) tartalmaz.


Vagyis több benne a medve mint a sajt!

:)

2016. aug. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Több a brummogás!
2016. aug. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt vágom, hogy kevés a sajttartalom de én önmagához viszonyítva kérdezem, hogy egyszer finom, utána meg rosszabb. Valószínű eltérnek a recepttől.
2016. aug. 5. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!