Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A befőtteknek hogyan számolják...

A befőtteknek hogyan számolják ki a kalóriatartalmát?

Figyelt kérdés
Gondolom a gyümölcs energiatart. az alap, de a cukorbòl, amiben befõzik mennyit számolnak hozzá? És akkor a lében mennyi van? (kcal)
2016. aug. 10. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sűrű cukros a lé, akkor nincs nagy különbség a lé és a gyümölcs között. Ha hígabb, akkor érdekes kérdés.
2016. aug. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A befőttet enni szokták. Aki csak úgy befőz, a kalóriát soha nem nézi.
2016. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak én ma iszogattam a levét és ezért jutott eszembe. engem érdekel...
2016. aug. 10. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: Dehogynem. Én befőzök és számolok kalóriát. Mondjuk segít, hogy a befőttemben nincs hozzáadott semmi sem, csak maga a gyümölcs. De ha már a levét külön innám s más enné meg a gyümölcshúst, akkor gondban lennék. Ilyenkor nem tudok számolni.

De ha megiszom egy bolti csemege uborka levét, akkor is teljes sötétségben vagyok. Valamennyi cukor benne van és kész. Olyan, mint étteremben enni, ugrik a kicsit is pontos számolás, persze teljesen pontosan eleve nem lehet számolni, ha gyümölcsöt eszik az ember. Még jó, hogy nem is kell.

2016. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!