Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik gyártóé az eredeti...

Melyik gyártóé az eredeti tengeri figurás bonbon?

Figyelt kérdés
Létezik egyáltalán ilyen hogy eredeti? Most is találkoztam eggyel, de nem igazán nyerte el tetszésemet. Látom hogy spar márkájú is létezik, kissé már zavaró ez.
2016. aug. 14. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először "Belgian" feliratú dobozban láttam külföldön, ugyanott lehetett a Toblerónét is kapni, "dutyi-free" boltokban. Gondolom azután onnét jött Magyarországra.
2016. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egyértelműen tőlük jön/jött az eredeti . Én a legelső LIDL nyitásakor találkoztam a Belgian tenger gyümölcseivel, irreális volt az ára évekkel ezelőtt is minden más pralinéhoz képest . Ma már kicsi kiszerelésben is kapni 200 ft-ért sem, na de annak a gyártója nem ők .

2016. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a "Belgian" termékek az eredetiek, igaz, hoyg drágák, de finomak. MIndenféle utánzat mégha olcsóbb is, sokkal rosszabb, némelyik az ehetetlenségig
2016. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!