Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nem izlik a kávém?

Miért nem izlik a kávém?

Figyelt kérdés

Mindig 3teáskanál instant kávét szoktam egy bögre forró vízbe tenni+4teáskanál kávékrémpor+(különbözö aromák,mikor milyet(rum,kókuszos,vaniliás,diós,csokoládés stb

) vagy van,h többfélét egyszerre) +nagyon sok édesítőszer meg általába 2t.kanál kakaóport meg kis fahéjat is szoktam. Mégis izetlennek érzem és csak teszek még bele kis ilyet-olyat meg még több édesítőt,a végére meg mar ihatatlan:( ti hogy szoktátok,nálatok miből mennyi az adag? Miből mennyit tegyek,h jó legyen?



2016. aug. 24. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En rendes espressot iszok, magaban.
2016. aug. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Finom kávéreceptet tudnátok irni?
2016. aug. 24. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ekkora az a bögre?

Rendes teás bögre, vagy kávés csésze?

Én egy csészényi kávéhoz másfél kanál instant kv-t szoktam, egy –két cukrot és egy k. tejport tenni.

2016. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyááá more, há' mivvvan veledd??

kottyógós kávét otthun lefözöd, kijöntöd ki s poráhba, öntöl hozá telyet asztá' megg iszod!

ha édes szályú vagyol, raklyál még hozá cúkrot, ató sokal édesseb lessz, asztat iggyad ne jaz uri káwékot!

2016. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A baj az instant kávéval van. Ha normális, aromás, finom kávét szeretnél inni, akkor főzz egyet.
2016. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Az instant kávé nem kávé.
2016. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Erős instant kávét szoktam inni,több fajtát összeszoktam keverni

Rendes 2decis bögréből iszom

2016. aug. 24. 11:34
 8/8 anonim ***** válasza:
A kávéba különböző aromák? Mi a túrónak? Az már akkor nem is kávé.
2016. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!