Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti szeretitek a hot-dog -ot?!...

Ti szeretitek a hot-dog -ot?! Szerintetek milyen lehet egy olyan hot-dog, ami egy húsz cm-es édes kifliben van és van benne sajt, pirított hagyma és jalaoeno paprika is?!

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit gázul hangzik, de életemben egyszer ettem hot-dog -ot. Akkor nagyon nem ízlett, de lehet hogy vacak volt? amit ettem, annak ellenére, hogy jól megkérték az árát. Ez viszont olyan jól hangzik. Nektek mi a véleményetek?! Az édes kiflivel nem lehet túl gejl?!

Koszi a segítséget!



2016. aug. 24. 14:42
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Én még soha nem ettem hotdogot, de ez jól hangzik. Viszont szerintem már va ilyen, annyi féle hotdogot találtak már ki.
2016. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam jalapeno paprika!
2016. aug. 24. 14:48
 3/23 A kérdező kommentje:

Szia! Akkor megértjuk egymást, én sem règ ettem eloszor:))

Ezt egy hozzánk kozeli reggelizo bufe honlapjan néztem, és olyan jól hangzik!

2016. aug. 24. 14:51
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam készíteni édes kiflivel itthon házi hot-dogot.. Hasonló ízesítéssel ahogyan írod. Kb így szokott kinézni ha itthon készítem magunknak..

[link]

2016. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Én sokféle hotdogot ettem már, még az ikeást is szeretem.
2016. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a hot dogot, de csak egyszerűen úgy szoktam csinálni, hogy kenyérvágó késsel kifúrok egy bagettet, bele a szósz(mustár/ketchup/majonéz épp ami van) és aztán két virsli. Ennyi gyorsan elkészíthető és egyszerű kaja, de jó.


Amit írtál, akár feldobhatja, néha én is teszek bele sajtot, de őszintén szólva hagymával és paprikával még nem próbáltam, de nem is igazán férne bele, ha már ilyesmiben gondolkozom(mármint zöldséges és kicsit hosszasabban elkészíthető dologban), akkor hamburgert csinálok(bár abban is sincs nyilván paprika, csak lila hagyma és az se pirítva). Szóval próbáld ki és megtudod, milyen! :)

2016. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Huu, ez nagyon-nagyon jól néz ki! Koszi a képet, nagyon aranyos vagy, hogy azt is belinkelted! Ez alapján tuti megkóstolom azt a hot-dog-ot! Remélem mamd az is így néz ki:))
2016. aug. 24. 15:01
 8/23 anonim ***** válasza:
49%

Fúj. Ez nekem elég undorítóan hangzik, bocs.

Én nagyon szeretem a hot-dogot, de megmaradok az alapízeknél. Roppanós virsli, ketchup, mustár (esetleg sajt). Isteni.

Amiben ennél több van, az nekem már nem hot-dog. Persze nem tudom, hogy van-e "nemzetközi" recept, mármint hivatalos, hogy mi számít hot-dognak, de ezt ezek szerint döntse el mindenki magának. Ízlés kérdése. Vegyél belőle és majd megtudod. :D


És ennyitől még nem leszel hot-dog mester, én nagy ritkán találok csak olyan kajáldát, ahol jó a hotdog. Ezt leginkább amúgy a virsli minősége dönti el.

2016. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az ikeában amúgy úgy hallottam, finom kaják vannak, egyik ismerosom a húsgombocot dícsérte nagyon! Egyszer ha arra járok lehet megkóstolom az ikeás hot-dog -ot is!! Koszi a választ:))
2016. aug. 24. 15:05
 10/23 A kérdező kommentje:
Két virslivel is jól hangzik! Te milyen virslit szoktál venni, mert általában amit én veszek egyik rosszabb, mint a másik, akár hol veszem, akár mennyiért. Tudsz valamit ajánlani?!
2016. aug. 24. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!