Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti szeretitek a hot-dog -ot?!...

Ti szeretitek a hot-dog -ot?! Szerintetek milyen lehet egy olyan hot-dog, ami egy húsz cm-es édes kifliben van és van benne sajt, pirított hagyma és jalaoeno paprika is?!

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit gázul hangzik, de életemben egyszer ettem hot-dog -ot. Akkor nagyon nem ízlett, de lehet hogy vacak volt? amit ettem, annak ellenére, hogy jól megkérték az árát. Ez viszont olyan jól hangzik. Nektek mi a véleményetek?! Az édes kiflivel nem lehet túl gejl?!

Koszi a segítséget!



2016. aug. 24. 14:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Utolsó! Koszi a választ neked is! Nekem egyedul ami gusztustalanul hangzik, az az "édes kifli". Nem tudom miért nem normál kiflibe teszik, /tudom, hogy sok helyen a hamburgert is ilyenbe teszik (amit amúgy nem szeretek) /, de a tobbi nekem jól hangzik,ez olyan amerikai hot-dog.
2016. aug. 24. 15:14
 12/23 A kérdező kommentje:
Amúgy elég válogatós vagyok, azért is kérdezem :))
2016. aug. 24. 15:17
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem az előző vagyok, de én is szoktam hot dog-ot készíteni otthon, mikor milyen feltéttel, néha édes kifliben, bár inkább kisebb baguetteben, de én spec. nagyon szeretem a Lidl-es virslit:


[link]


Kóstold meg, hátha beválik :)

2016. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
82%-os leírod a receptet?
2016. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam két virslit, így talán nekem szól a kérdés... én a lidl-s Pikok virlsit részesítem előnyben, viszont indőnként veszek frankfurtit vagy bécsi roppanósat is.
2016. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
87%
A hotdog édes kiflibe való, semmi másba.
2016. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcas vagyok, én is ajánlom a Lidl-ben kapható Pikok virslit, ahogy a 15-ös.

Viszont megkérdezni nem szoktam, hogy honnan veszik a virslit a kajáldákban, arra nem tudok tippet adni, pedig néhány helyen eléggé érdekelne.

2016. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a tippeket, akkor megpróbálom a Pikok-ot és a Dulano-t is!:))
2016. aug. 24. 17:42
 19/23 A kérdező kommentje:
16-os! Hát, ha azt mondod, akkor jó!:)) Am. amit én egyszer ettem az nem abban volt, de mint írtam, rossz is volt.
2016. aug. 24. 17:45
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Hú kérdező, egyszer látogass el Németországba... ahány utcai árus, annyiféle hot-dog, itt még olyan is van, amibe sültkrumli is van belepakolva, gondolhatod, itt a kolbászok és virslik kánaánjában már minden létező hozzávalóval összekombinálták. Az édes kiflit úgy értsd, mint a hamburgerbucit, nem a gyorséttermi morzsálós, száraz fajtát, hanem az igazi puffancsot. Na, ilyen tésztából van az az édes kifli, nem "úgy" édes. :)
2016. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!