Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Maggi vagy a Knorr Spagetter...

A Maggi vagy a Knorr Spagetteria /vagy esetleg más saját márka, pl. Aldis/ zacskós tésztaételei a finomabbak?! Melyik a legjobb ízu, melyik ízesítésu?! Ti melyiket szoktátok venni?! Raktok bele esetleg még valamit?!

Figyelt kérdés
Koszi elore is a normális válaszokat! Légyszi ne írjatok olyanokat, hogy "mind mu vacsak", "egyiket sem", stb. Koszii

2016. szept. 7. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Végigpróbáltam az összes Knorr Spagetteria és Maggi Finom falatok terméket az évek során (nem vagyok rá büszke).

Mindkettő határozottan fogyasztható, magában is, de szerintem csak akkor érik meg az árukat, ha le vannak akciózva, kábé 360 Forintra. Amiket ajánlok: sonkás-sajtos, tejszínes-sajtos, bolognai, pörkölt, bakonyi gombás, paprikáscsirke, 4 sajtos, spenótos...

Magában is jók, nem kell hozzájuk semmi más, csak víz. ;)

Az Aldisat nem ismerem, de a Tesco-s az egy hulladék, azt ne vedd meg.

2016. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!