Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyit költesz egy átlagos...

Mennyit költesz egy átlagos napon étkezésre?

Figyelt kérdés
Csak úgy nagyjából, forintban megadva, magyarországi lakosokra vonatkozik a kérdés.
2016. nov. 2. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 1000 ft-ot naponta. Ez a nagy átlag nálam. Mivel egyetemre járok, így sokszor reggeltől estig bent vagyok és ezért meg kell oldanom az egész napi kajámat, viszonylag nem túl drágán, úgy, hogy többszöri étkezés is kijöjjön belőle (bár kérdés, kinek mi a drága ugye...) Van olyan nap, hogy 2000 felett is elmegy ételre, de van, hogy csak 500-at költök. Hétvégente csinálok nagyobb bevásárlást, ez nagyon kisarkítva 6000-12000 ft között mozog.
2016. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon keveset - olyan 500 forint körül, de a zöldségek-gyümölcsök nagy része faluról jön, rokonoktól, ingyen - azzal együtt mondjuk egy ezres lenne (fejenként).

Nem eszünk húst, se félkész termékeket, és mindig főzök (néha még enyeret is sütök).

Általában sok gabonát, hüvelyest, magokat, dióféléket eszünk, friss zöldségekkel, kevés gyümölcsel.

2016. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Első vagyok, hozzátenném egyébként, hogy ennek nagy része zöldség, gyümölcs, gabonaféle, húst nem fogyasztok én se, és csak kevés tejterméket ha az is érdekelne, hogy mire költök.
2016. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
1000-1500 ft hús nélkül, úgy hogy sok minden megterem a kertben. Jó minőségű ételeket eszünk, odafigyelünk az egészséges étkezésre.
2016. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában ezer forintot vagy valamivel kevesebbet. 500 alatt sosem vagyok, az biztos.

Teljesen mindegy, mennyire speckó az étrendem, szénhidrátosan eszem vagy zsírra alapozva, növényi vagy mindenevő étrend, mindre ez vonatkozik.

2016. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!