Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyivel másabb a paleo...

Mennyivel másabb a paleo fagyi mint az átlagos?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 20. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Kődarabok vannak benne?
2016. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Rosszabb az íze és drágább, egyébként meg hülyeség, mert a kőkorban nem evett az ember fagyit.
2016. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez a paleo engem kikészít. Igyatok a patakból vizet, egyetek bogyókat, rovarokat, rágcsálókat, mamutot barlangban nyersen vagy kis tűz felett megsütve és úgy mondjátok, hogy ti "paleóztok".
2016. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Második, a paleósokat kicsit sem érdekli, mit evett az ősember (nyilván amihez csak hozzájutott és ehető volt), evidens, hogy nem akarunk s nem is tudunk úgy enni.


Fogalmam sincs, én még házilag is csak egyszer csináltam paleo jégkrémet több év alatt, de hogy répacukor, tej meg efféle nincs benne, az biztos.

Ízre sokféle lehet, az sem egyértelmű, hogy miből van, sok lehetőség van, akár a normál fagyiknál... Illetve ha van valami általános dolog a bolti paleo fagyiknál, azt nem ismerem, én egy helyet nem tudok, ahol ilyet lehetne kapni :D De nem gondolnám, hogy sokban különbözne a normáltól, csak nem kapnék tőle cukormérgezést. Azt hiszem legalábbis.

2016. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
nem kapnál tőle cukormérgezést, mert az ősember már feltalálta a kőolajból szintetizálható édesítőszert, vagy mi a szösz? Amúgy ez a paleo baromság nem fér a fejembe. Az ősember azt ette, ami a közvetlen környezetében megtermett és vadászható volt. Bizonyára nem evett valami változatosan...
2016. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Izetlenemb és drágább .
2016. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%

"Nyaljuk a fagylaltot, a mézesmadzag elfogyott..."

Balekoknak kiváló nyalánkság lehet.

2016. ápr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Pl Hideg Nyalat: a legtöbb íznek van egy kis kókuszos beütése, valamivel keményebb mint a sima fagyi, viszont a gyümölcsös ízekben sokkal több a gyümölcs mint egy hagyományos fagyiban. Gelatiamo: ebből csak a csokisat kóstoltam, ez gyakorlatilag ugyanolyan mint a sima csokifagyi.

Én egyébként nem ragaszkodnék a paleo-hoz, de sima cukormentes fagyit nagyon kevés helyen lehet kapni, és van amelyik nem is finom.

2016. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egy szoval sem mondtam hogy en paleozok...csak megkerdeztem.

Ma vettem egy gomboccal,nekem izlett,bar nem tudom megmondani,hogy milyen izesiitesu volt :D

2016. ápr. 21. 21:35
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a fagyizóban, ahol dolgozom, szokott lenni paleo fagyi. Semmi extra, csak arra kell figyelni a készítésénél, hogy ne legyen benne se cukor, se tejtermék. Nem tudom, mit ájuldoznak itt sokan, ugyanolyan az íze és az állaga is, mint a normál fagyiknak.

Az, hogy az ősember mit evett, senkit nem izgat, a paleósok csak azért használják ezt a nevet, mert rövidebb, mint ha körülírnák, hogy "cukrot-glutént-laktózt-nemtommit kerülő diéta". És igen, nemcsak jók a paleo kaják, de egészségesek is. Beleértve a fagyit is.

2016. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!