Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen élelmiszereket/összetev...

Milyen élelmiszereket/összetevőket iktassak ki az étkezésemből?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok.Az egészségrovatba is írhattam volna,de talán ezt többen olvassák.A bőröm alapvetően szép,kevés ránc van a szemeim körül,pattanásom kb.2 havonta ha van.A probléma viszont az,hogy borzasztóan fénylik.A tapintása csak néha zsíros,inkább érzékeny,feszülő,kipirosodik néha.Az étkezésem totálkáros,vizet sem iszom eleget,tehát tudom,hogy ettől van ez az egyensúlytalanság,viszont nem tudom,hogy mivel,hogyan kezdjem?Először több vizet?Aztán hagyjam ki a cukrot,laktózt?Rosszul sosem szoktam lenni ételtől,eleget is alszom.Remélem érthető,hogy mit akarok kérdezni.Konkrétan milyen élelmiszerek károsak a bőrünkre?Köszönöm a válaszokat?

2016. nov. 5. 23:46
 1/5 lencsefőzelék ***** válasza:
21%

Először arról, hogy mit iktass be: szóközt minden írásjeled után! Nem csak azért, mert ez a szabály, hanem mert úgy tagoltabb, jobban olvasható a szöveg.

És hogy mit iktass ki? Az emberiségnek - táplálkozási szempontból - három ellensége van: a cukoripar, a tejipar és a húsipar. Tehát a legegészségesebb akkor lennél, ha cukormentes vegán étrenden élnél. Ez persze drasztikusan hangzik, és jól le is fognak pontozni, de ez a helyzet. Zöldségből és gyümölcsből a bio-t érdemes előnyben részesíteni, gabonafélékből pedig a teljes kiőrlésűt ill. az ebből készült ételeket. A vízzel pedig ne spórolj, a legjobb a vízdesztillálóval előállított vagy a reverz-ozmózisos tisztítóval tisztított víz.


Ezt az előadást ajánlom:

https://www.youtube.com/watch?v=lXXXygDRyBU

(A magyar felirat bekapcsolható, ha alapból nem jelenik meg.)

2016. nov. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen egyetertek az elozo valaszoloval, csak a desztillalt vizre figyelmeztetnelek, hogy azt ne idd, mert karosak a sejtjeidre.
2016. nov. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Sem a tej, sem a cukor, sem a hús nem árt a szervezetnek és a bőrödnek sem! A vega étrend NEM egészséges, csak ők hiszik ezt. Étkezz változatosan, mértékkel mindent. De természetes alapanyagokból főzz. Ne bolti mű szószokat, stb., mert azok az egészségtelenek.
2016. nov. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
48%

2-es: Ugyan miért lenne káros a desztillált víz?

"Csak kétféle ivóvíz létezik; a biztonságos és a többi. A desztillált víz a lehető legbiztonságosabb ivóvíz. A WHO tökéletes ivóvízként ajánlja a teljesen tiszta desztillált vizet.


Se szeri, se száma a víztisztító berendezéseknek, de egyik sem tudja kiszedni maradéktalanul az összes szennyezőanyagot a vízből. A vegyszer, gyógyszer -és hormonmaradványoktól legbiztosabban desztillálással lehet megtisztítani a vizet."

[link]


"A desztillált vizet a WHO is ajánlja mint tökéletes ivóvizet!"

[link]


Vagy itt is ajánlom Tejfalussy András hozzászólásait:

[link]


3-as: Nem is a vega, hanem a vegán étrendről írtam. De nyilván te sem nézted meg a belinkelt videót...


Ja, és a cukor biztos nem árt a szervezetnek.

https://www.youtube.com/watch?v=FVx6XxkwyEU

Ahogy a tej sem.

[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=NYPYZJVbH9w


És most jöhet az újabb lepontozás.

2016. nov. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Azért a WHO-nak is szólhattak volna arról, hogy ő ajánlja a desztillált vizet fogyasztásra, mert ők nem tudják. Imádom a konteó-hívőket.

2016. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!