Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Friss fogszabályzóval miket...

Friss fogszabályzóval miket ehetek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy csak puha/pépes ételeket, és nem is haraphatok. De pl. iskolába mit vigyek?

2016. nov. 10. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Dobozos tejberízs

zabkása

2016. nov. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem masfel eve van fogszabalyzom, szerintem haraphatsz is, csak ovatosan. En egy hettel kesobb ugyanazokat ettem mint elotte, de kicsit gyengebben haraptam. Kemeny dolgokkal vigyazz, nekem multkor pl. levesgyongytol kijott az iv a gyurubol. Almat meg ilyeneket vagd fel, szendvicset szerintem nyugodtan ehetsz. A ragot, ragados eteleket nem igazan tanacsoljak az orvosok, de en szemely szerint szinte minden nap ragozok. Errol is csak annyit, hogy bele tud ragadni, es akkor alaposan ki kell tisztitani a fogszabalyzobol, mas veszelye nem igazan van. Suliba vihetsz szendvicset is siman, haraphatod is, csak tenyleg ne olyan erosen. Ha nagyon felsz hogy letorik, vigyel ivojoghurtot vagy ilyeneket. Elso par napban/hetben ugyis nagyon ovatos leszel, aztan ez egy ido utan elmulik:D
2016. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem körülbelül 2 hónapja van, és végig ugyan azt ettem amit eddig. Annya hogy ha mondjuk valami keményebb akkor ne haraod hanem törögesd. Meg én például csináltam szendvicset, felkockáztam és elvittem egy ételhordóban.
2016. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!