Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha szeretem a csokoládét,...

#patkány kérdése:

Ha szeretem a csokoládét, akkor nyugodtan ehetek belőle sokat?

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, mit értesz sok alatt s mi neked az, hogy nyugodtan ehetsz belőle sokat.

Én mindenesetre így jártam el, amikor sok csokira vágytam, igen (emlékezetes az első 70 dekás házi csokiszószom. azt hittem, sokáig fog tartani. 2 csokikedvelő mellett... jó, nem 2 nap alatt fogyott el, de azért rárepültünk).

Alkalmilag egész sok is OK lehet, rendszeresen sok azért nem annyira előnyös, bár ez összetételfüggő (s ha nem marad mellette hely másra, az roppant egészségtelen). A lelki függés is gond lehet.

2016. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Igen,picim.Ha nagyon szereted akkor meg nagyon sokat is ehetsz belőle.Ha naaagyon szereted akkor pedig naagyon sokat!!
2016. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A csoki kis mennyiségben még egészséges, de vigyázz! Nehogy túl sokat egyél egyszerre, mert felviszi a vércukrot rendesen, és el is hízhatsz tőle!

Naponta kb. egyszer kéne édességet/zsiradékot enni.


Úgyhogy szerintem mindent szabad csak mértékkel. :)

2016. nov. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Dancsó Péter megengedte?
2016. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!