Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Létezik egyáltalán egészséges,...

Létezik egyáltalán egészséges, és finom virsli, kolbász? Kevés zsirral, sok hussal stb.

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 07:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
Orsi baromfivirsli, lidl- ben kapható csabai sütnivaló kolbász. Egyik sem zsíros.
2016. nov. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Orsi virsliben 13 g zsir van tiz dekában. Az rengeteg ! A kolbász nem találtam. Sajnos.
2016. nov. 26. 07:06
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

13% zsír az egyáltalán nem rengeteg. Olvastam a privátot, természetesen nem adok ki belőle semmit. Azzal nem ártok neked, ha ideírom, hogy ha eddig nem tetted meg, akkor egy jó szakemberrel értekezz, mert tévúton jársz a fogyás terén.


A kategória és a kérdés is rossz, mert valójában arra lennél kíváncsi, hogyan tudnál lefogyni. Amíg ez nem derült ki, nem is tudtunk másra felelni, mint ami látható.

2016. nov. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Szakember állitotta be az értékeimet, és müködik. Irtam, hogy mennyit fogytam. Éppen ezért keresem a diétásabb ételeket. De már találtam is egy virslit, amit nagyon ritkán megeszem majd. Havi 4-5 kg minusz szerintem jó. És már nem is akarom sokáig csinálni, mert nem manökennek készülök. Irtam, hány éves vagyok.
2016. nov. 26. 12:17
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

Ugyanaz a korunk, s én sem akarok már kifutón macsósan mutogatnom magam. Párom sincs, akinek tetszeni akarnék.

A 4-5 kg/hó az okos cél. Sok sikert hozzá!

Jó minőségű húskészítmény létezik, sokan leírtuk már.

De neked most nem a kolbász és virsli kell, hanem sok zöldség, amiben nincs kalória, s sovány húsok. Pl. hal (én életükben sem szeretem őket, nem hogy még egyem is).

Balgaság lenne a kolbászt és virslit teljesen nélkülözni, ha szereted, de próbáld meg kiegyenlíteni.

A hagyományos jó magyar szokás szerint a kolbászhoz vörös hagyma, s jó fehér kenyér dukál. Arról le kell mondani sajnos, de bőséges salátához fogyasztott - nem túl sok - kolbász nem okozhat gondot.

Sokszor szoktuk írni a bevitt és elfogyasztott szénhidrátok arányát. De azért nem annyira sima képlet ez sem sem. Vannak aránylag magas szénhidrát tartalmú ételek, amelyek csak integetnek, s távoznak is. Semmi nem marad meg a szervezettben a bevitt szénhidrátból.

Másokban meg kevesebb van, de marad is.

Itt a tudásom sajnos véget is ér.

2016. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%

De aztán itt is és máshol is kiokositottak a GI értékek figyelésére. Na itt bukott le a virsli,kolbász,parizer stb. Nem a GI a magas, hanem a zsirmennyiség


A kolbász hogyan bukott ki GI-nél, mikor köze nincs hozzá, Zsíros, jogos, de a gi-hez vajmi kevés köze van.

2016. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
63%

16-os! A megfogalmazás lehet, nem szerencsés, de azért érthető. Ha arra vagy kíváncsi, mi van jobbra, akkor mintegy mellékesen rájöhetsz, hogy balra kellett volna tartani. Valahogy így értendő.

A glikémiás index fontosságára hívták fel a figyelmét, se ezt tanulmányozva találkozott azzal, hogy a GIg nem gond, de a zsírtartalom magas. Pl. egy táblázatban együtt szerepel a glikémiás index, inzulin index (ez is fontos!), fehérjetartalom, zsírtartalom.

És egy ilyen adatcsoportot látva jöhetett rá, hogy a cukrára nincs rossz hatással, de sok benne a zsír.

2016. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
68%

Én mikor versenyszerűen sportoltam, és számítottak a kilók, akkor sokszor csináltam magam felvágottakat. Nagyon egyszerű, szinte szín hús az egész.


Ha érdekel írj privit és küldök receptet.

2016. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
12.57. tényleg igy van, a GI tanulmányozása közben /táblázat / láttam a zsirmennyiséget. Köszi.
2016. nov. 27. 07:48
 20/20 A kérdező kommentje:
Receptet szivesen veszek !!
2016. nov. 28. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!