Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A bolti kaszinótojás fehérjéje...

A bolti kaszinótojás fehérjéje miért olyan puha? Nekem otthon mindig keményebb marad, és sokkal kevesebb a töltelék is.

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg próbáld meg picit kevesebb ideig főzni a tojást, hátha úgy puhább marad a fehérje. A tölteléknél oedig lehet hogy te kevesebb "adalékanyagot" adsz hozzá. Gondolok itt a mustárra, stb.
2016. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szóval a főzési időben lehet a titok? Köszönöm!

A boltiaknál mintha lenne egy kis "szoknyája" a tojásnak, és lágyabb, krémesebb. És igazság szerint vékonyabb is, mint nálam.

2016. dec. 10. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvass pár receptet a kaszinótojásról, és majd megtudod a "titkot ". Csak röviden annyit, hogy fél tojásokból van, és a sárgájából készített visszatöltött krém a fél fehérjékbe, és erre jön egy mártás, amivel eredeti formája lesz, de nem főtt tojásfehérje.Fejből nem tudom, de, ha rákeresel, mindent fogsz tudni róla.
2016. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Elolvastam legalább 4-5 receptet, mind azt írja, amit most te is írtál, hogy megfőzni a tojást, majd kivenni a sárgát, azt összekeverni mustárral, stb. Majd visszatölteni. De alapjában véve jóval több a fehérje a "házi" tojásokban, mint azokban a kaszinótojásokban, amiket én eddig boltban vásároltam. Ez a "titok" érdekelne :))
2016. dec. 10. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!