Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Normális a fekete és zöld...

Normális a fekete és zöld penész a Pick téli vagy Rákóczi szalámin?

Figyelt kérdés

Most vettem szalámit és a fehér nemespenész rétegen kívül kis késhegynyi foltokban zöld és fekete penész is van rajta, illetve a végén kb körömnyi fekete penész.

Ez normális jelenség? Nem lesz tőle baja, vagyis bajunk ha megesszük?



2016. dec. 20. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
szerintem nem normális
2016. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ilyet már én is tapasztaltam, azóta nem veszek magyar szalámit. Inkább Németet.
2016. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem veszek magyar szalámit,csak németet. Azok biztosan jók. Vettem már olyan Rákóczi szalámit, ami ehetetlen volt, mert belül teljesen nyers volt+ tele salétromsavval.
2016. dec. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális. Azonnal nem lesz töle semmi bajotok de azért nem egészséges (zöld/fekete) penészt enni.
2016. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Rákóczi olyan mint a beton, már régóta kerülöm. Sajnos a Pick meg nem csak drága de a minősége nem annyira jó már mint valamikor. Én inkább valami felvágott (szeletelt) szalámit szoktam a Lidl-be vagy Aldiba.
2016. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10 éve minden hónapban vásárolunk 1 rúd Rákóczit. Fehéren kívül még soha nem találkoztam zöld, fekete penészessel.
2016. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fehér(szürke) nemespenész lenne rajta a normális.

Ha megteheted, vidd vissza, kötelesek kártalanítani.

2016. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!