Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Te milyen márkájú majonézt...

Te milyen márkájú majonézt használsz?

Figyelt kérdés

Mindenhol csökkentett zsírtartalmú meg light meg tojásmentes (???!!! MI??) meg isten tudja milyen majonézek vannak, amik cserébe, hogy a majonéz alapjait kispórolták belőle, ehetetlenül ecetesek. Eléggé kibuktam, mert ki kellett dobnom a majonézes kukoricasalátám, mert mikor megkóstoltam, majdnem kiköptem. Ebben speciel Univer majonéz volt, de más fajtájúval is jártam már hasonlóan.


Most el fogok menni és veszek újra majonézt, inkább hajlandó vagyok érte többet fizetni, de akkor az legyen olyan. Szívesen készítenék házit természetesen, azt semmilyen boltban kapható változat nem veri, de a párom undorodik a nyers tojástól (régebben volt szalmonella fertőzése, azóta fél tőle).


Segítenétek nekem? Nagyon köszönöm és Boldog Karácsonyt! :)


2016. dec. 24. 06:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hellmann's majonézt.
2016. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi, Hellmans-t vettem! Finom, sűrű volt és egyáltalán nem ecetes. Amit az egyik válaszoló írt a tojásporral kapcsolatban, az nagyon érdekesen hangzik, ki fogom próbálni csak így 24-én hirtelen nem igazán tudtam honnan szedhetnék ilyet.


És hát igen, legközelebb eszembe juthatna majd egy másik válaszoló javaslata, miszerint otthon kell utóízesíteni... most ebben az esetben úgy elfutott a méreg, hogy ment a kukába ahogy volt. Pedig szerettem régen az Univert, sajnos nem előnyére változott a minősége.

2016. dec. 24. 18:57
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, ha korábban olvasom a kérdést, én is a Hellmann's-t ajánlottam volna.Tényleg nagyon finom, megbízható ízre, állagra egyaránt.
2016. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem az Univer majonézt. Nekem nincs vele problémám.

A Globus is egy jó márka.

2016. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%
Csakis a Hellmann's
2016. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!